Checharose, Mythbusters میزبان و جنگ ستارگان Roboticist می میرد در 49


Grant Imahara at Comic-Con International 2015 on July 10, 2015 in San Diego, California.

Checharose در Comic-Con International 2015 در جولای 10, 2015 در سن دیگو, کالیفرنیا.
عکس: Mark Davis (گتی ایماژ)

Checharose, cohost از wildly محبوب تلویزیون نشان می دهد Mythbusters درگذشت روز دوشنبه در سن 49 با توجه به یک گزارش از خبرنگار هالیوود. علت مرگ گزارش ناگهانی مغز آنوریسم.

تبلیغات

آموزش در مهندسی برق, Imahara مشغول به کار در جورج لوکاس صنعتی نور و سحر و جادو در طول 1990s و 2000s, ساخت روبات برای جنگ ستارگان لذت ببر. Imahara نیز رهبری تیم را دست زدن به animatronics برای فیلم A. I. Artificial Intelligence, Galaxy تلاش و ماتریس دنباله میان مقدار زیادی از دیگر کلاسیک علمی تخیلی فیلم.

اما آن نقش خود را در کانال دیسکاوری Mythbusters و Netflix را سفید خرگوش پروژه خواهد بود که برنده Imahara رسمیت شناختن در سراسر جهان به عنوان یک مشتاق و با نشاط حضور در دنیای تکنولوژی. غلیان احساسات غم و اندوه بیش از Imahara مرگ در رسانه های اجتماعی شد فوری با یادآوری دوستان و ممنون بیننده های داستان چقدر او به معنای به آنها.

تبلیغات

“دل و در شوک امشب” Imahara را cohost Kari بایرون توییتی یک شبه. “ما فقط صحبت کردن در تلفن. این واقعی نیست.”

“من در از دست دادن. کلمات” یکی دیگر از cohost آدم وحشی توییتی اواخر دوشنبه. “من شده است به بخشی از خانواده ها با checharose گذشته بیش از 22 سال است. اعطای بود واقعا درخشان مهندس هنرمند و مجری بلکه فقط چنین سخاوتمندانه بی قید و ملایم فرد است. کار با اعطای بود بسیار سرگرم کننده است. من از دست من.”

کاربران رسانه های اجتماعی نیز جشن Imahara به عنوان یک مدل نقش برای آسیایی-آمریکایی و بچه ها که اغلب در تلاش برای پیدا کردن خود را نشان داده و مثبت در تلویزیون.

تبلیغات

“من به یاد او که یکی از اولین آمریکایی های آسیایی تبار من مواجه می شوند در تلویزیون به تصویر کشیده شده در یک نور مثبت است. او به من شور و شوق به انجام خوبی در مدرسه” یک کاربر توییتر گفت.

Imahara متولد شد و در لس آنجلس در سال 1970 و فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در رشته مهندسی برق. Imahara loved ساختمان-نبرد روبات ها و حتی نوشت: کتاب در سال 2003 به نام Kickin’ ربات: راهنمای مصور ساختمان مبارزه با روبات. Imahara حتی پر به عنوان C-3PO برای رویدادهای خاص در حالی که مشغول به کار در صنعتی نور و سحر و جادو. او گزارش بازی جنگ ستارگان ربات در تبلیغات در رویدادهای فرش قرمز و حتی در اپرا وینفری را نشان می دهد با توجه به 2010 مقاله از سیمی.

تبلیغات

شده اند وجود دارد هیچ گزارشی در مورد اینکه آیا Imahara مرگ مربوط به covid-19 معقول سوال داده مرگبار همه گیر که در حال حاضر مواج در ایالات متحده است. برخی از مردم فوت کرده اند از سکته مغزی و آنوریسم در ارتباط با کروناویروس و لس آنجلس است که در حال حاضر دچار یک مشکل افزایش covid-19 موارد با اعداد است که در حال حاضر پیش افتادن از تمام کانادا. بut هیچ نشانه ای وجود دارد در عین حال که Imahara مرگ چیزی جز یک تراژدی ناگهانی و یک اتفاق آنوریسم.

RIP گرانت. به شما خواهد شد از دست رفته است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de