Checharose درگذشت 49; کشف می پردازد ادای احترام به MythBusters میزبان


گابریل اولسن/گتی ایماژ

سابق MythBusters و سفید خرگوش پروژه میزبان checharose درگذشت در سن 49.

در بیانیه ای تحویل به اخبار رسانه های کشف سخنگو گفت: “ما دل به شنیدن این خبر غم انگیز در مورد اعطای. او بخش مهمی از ما کشف خانواده و واقعا مرد فوق العاده. افکار ما و donating به خانواده اش.”

سخنگوی کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد زمان و علت مرگ هر چند خبرنگار هالیوود ادعا Imahara جان به زودی پس از مبتلا به آنوریسم مغز است.

آموزش مهندس برق و roboticist به دست آورد برخی از تجربه خود را در لوکاس فیلم را THX بخش قبل از رفتن به صنعتی نور و سحر و جادو. در طول زمان خود را وجود دارد, او در فیلم است که شامل جرج لوکاس جنگ ستارگان لذت ببر, چند, ماتریکس فیلم, پارک ژوراسیکو فیلم Terminator 3: Rise of the Machines.

کالیفرنیا متولد Imahara در ادامه به شرکت میزبان چند صد قسمت از محبوب MythBusters نشان می دهد با شروع فصل 3 در سال 2005 و کار نشان می دهد تا سال 2014.

دو سال بعد Imahara میزبانی شرکت در یک فصل از Netflix بکشد خرگوش سفید پروژه در کنار حزب محافظه Belleci و Kari بایرون.

به زودی پس از خبر شکست از Imahara نابهنگام عبور MythBusters شرکت میزبان آدم وحشی در توئیتر خود نوشت: “من در از دست دادن. بدون کلمات. من بخشی از خانواده ها با checharose گذشته بیش از 22 سال است. اعطای بود واقعا درخشان مهندس هنرمند و مجری بلکه فقط چنین سخاوتمندانه بی قید و ملایم فرد است. کار با اعطای بود بسیار سرگرم کننده است. من از دست من.”

Kari بایرون توییتی به سادگی: “گاهی اوقات من آرزو می کنم من تا به حال یک ماشین زمان” را همراه با یک عکس از خودش با Imahara.

عنوان خبر مرگ او پخش در شب دوشنبه کسانی که Imahara الهام نیز شروع به پرداخت ادای احترام به مردمی که زمانی در حد یک برش زندگی غم انگیز کوتاه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>