گرفتن دو اکو نمایش 5 smart نمایش برای 90 دلار در آمازون و Best Buy

نیکول لی/Engadget اگر شما فقط با شروع کردن با هوشمند بلندگو و یا می خواهید چندین تکنولوژی زر

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399
Amazon Echo Show 5
نیکول لی/Engadget

اگر شما فقط با شروع کردن با هوشمند بلندگو و یا می خواهید چندین تکنولوژی زرنگ و دانا ساعت در اطراف خانه ممکن است این معامله شما دنبال آن هستید. شما می توانید خرید دو اکو نمایش 5 هوشمند صفحه نمایش برای یک قیمت در آمازون برای $90 اگر شما کد را وارد کنید SHOW52PK در پرداخت. بهترین خرید ارائه شده است مشابه معامله اگر شما اضافه کردن دو صفحه نمایش را به سبد خرید خود را. این یک معامله روزانه در بهترین خرید بنابراین شما به احتمال زیاد نیاز به سرعت عمل در هر دو سایت اگر شما می خواهید به استفاده از فروش.

خرید اکو نشان می دهد 5 در آمازون - 90 دلار (برای دو نفر)

خرید اکو نمایش 5 بر بهترین خرید - 90 دلار (برای دو نفر)

قبلی معامله کاهش یافته است قیمت یک فرد واحد کاهش به $50, اما این یک تندتر کلی تخفیف اگر شما در بازار برای دو نفر.

اکو نمایش 5 توسط آمازون ورود به سطح هوشمند, صفحه نمایش, اما اجازه ندهید که شما را فریب دهند. آن ارائه می شود شگفت انگیزی خوب صدای با کیفیت در اندازه و قیمت و دوربین (با حریم خصوصی فیزیکی شاتر) مفید است برای نگه داشتن در تماس با دیگران است. گذشته از برخی از لانه مفت مسائل مربوط به سازگاری اصلی ما رزرو شده بود پیامدهای حریم خصوصی از دوربین. شاتر کمک می کند اما شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن به طور منظم اکو بلندگو اگر شما ترجیح می دهند الکسا و یا دوربین-رایگان گوگل لانه Hub اگر شما متصل نیست به آمازون دستیار صوتی.

در این مقاله: آمازون, av, بهترین, خرید, تجارت, هوشمند, صفحه نمایش, thebuyersguide اکو نمایش 5, هوشمند, بلندگو engadgetdeals, الکسا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن