GoPro پرده, شیوه زندگی دنده برای رفتن خود را با اقدام دوربین

GoPro در حال گسترش طیف محصولات خود را به بیرون دنده با راه اندازی این هفته از طیف وسیعی از مارک اقلام که شامل کیسه های پوشاک و لوازم جانبی.

داشتن ساخته شده نام خود را با اقدام دوربین, شرکت مستقر در کالیفرنیا است که در حال حاضر امید به تولید برخی از درآمد اضافی با خرید و فروش از مارک دنده با هدف, هوای آزاد, انواع.

کیف کوله پشتی و موارد برای حفاظت از خود را GoPro کیت شروع در $20 لباس شروع می شود در $25 و موارد دیگر مانند عینک آفتابی و بطری های آب شروع در $30.

“GoPro شده است با تمرکز بر کمک به مردم به دنبال سبک زندگی فعال پس از یک روز ما گسترش به دسته های مانند کیسه های پوشاک و فوق العاده کاربردی لوازم ماندن درست به آن” GoPro موسس و مدیر عامل شرکت نیکلاس افغانی در آزادی گفت:. “ما هیجان زده را به GoPro طراحی و تطبیق پذیری به طیف گسترده ای از شیوه زندگی, محصولات و ارائه آنها را در قیمت های بسیار جذاب.”

آن کیسه ای است که طیف وسیعی از روزمره حامل به duffels برای دیگر academist:: دانشجویان در حال حاضر در دسترس در حالی که لباس ها و لوازم جانبی دیگر در دسترس خواهد بود برای خرید از اوت 19. GoPro به علاوه مشترکین می توانید از 30% تخفیف برای تمام آن محصولات جدید است که می تواند سفارش از طریق وب سایت خود را.

GoPro شده است مبارزه با خرید و فروش در سال های اخیر با فشار بیشتر قرار داده شده در خط پایین آن توسط coronavirus بیماری همه گیر. برای سه ماهه پایان مارس 31, 2020, شرکت تولید درآمد حاصل از $119.4 میلیون مارک یک 50.8% کاهش از سه ماهه مشابه در سال گذشته است. در مارس GoPro اعلام کرد این امر کاهش 200 شغل به عنوان بخشی از بازسازی تلاش خواهد کرد که همچنین شامل یک کاهش فضای اداری و بازاریابی صرف.

این شرکت در حال حاضر به فروش می رساند چهار اقدام دوربین, با آخرین یک Hero8 سیاه, امتیاز بسیار در روند دیجیتال’ در عمق بررسی که توصیف آن به عنوان “یک جامد گام به جلو از Hero7 سیاه به لطف طراحی بدنه دوربین و بهبود ویژگی های کلیدی.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>