GoPro Labs آنلاک پنهان ویژگی های پیشرفته برای علاقه مندان به طب مکمل و جایگزین اقدام

GoPro تجربه با باز کردن قفل ویژگی های سفارشی از طریق کدهای QR و شما می توانید به دست آوردن دسترسی به ویژگی های در حال حاضر. اقدام دوربین غول پیکر فقط کلیک کنید یک لیست از ویژگی های تجربی با راه اندازی GoPro Labs. جدید پلت فرم اجازه می دهد تا GoPro بزرگترین طرفداران به بازی با ویژگی های هنوز هم در حال توسعه و همچنین باز کردن قفل دیگران که ممکن است هرگز در واقع آن را به یک GoPro مدل.

GoPro می گوید که پلت فرم جدید است که بیشتر از یک “خودی نگاه” از یک برنامه بتا. GoPro Labs ممکن است باز کردن ویژگی های که این تیم در حال کار بر روی آوردن به نسل بعدی اقدام دوربین های دیجیتال و یا آوردن نتایج off-the-wall امکانات داخلی hackathons به کاربر دست, حتی اگر آن ویژگی ها هرگز به مقصد به صورت رسمی راه اندازی.

اولین ویژگی های آینده به GoPro Labs همچنین ارائه یک نگاه اجمالی در پتانسیل ویژگی های جدید در آینده برای راه اندازی. اولین گزینه ای برای اسکن کردن یک کد QR را فورا به راه اندازی یک GoPro Hero8 سیاه و سفید با تنظیمات خاص. یکی از کولر توانایی های کد QR است که به برنامه بیدار باش تایمر برای شروع به ضبط در یک زمان خاص است که GoPro نشان داد با نمونه فیلم از پرتاب موشک که شامل قرار دادن دوربین 72 ساعت در پیشبرد و به خوبی از Wi-Fi محدوده. دوربین با صبر و حوصله منتظر تبدیل کردن و صرفه جویی در قدرت باتری تا زمانی که از خواب بیدار کردن تایمر شروع به آنها را درست قبل از راه اندازی.

سفارشی کدهای QR نیز می تواند باز کردن وظایف مانند تشخیص حرکت ضبط شده با سرعت و GPS, ضبط, باعث, سفارشی زمان ساقط شخصی GoPro تنظیمات صرفه جویی در مورد علاقه تنظیمات به حالت های سفارشی و افزایش طول بخش ویدئو را نجات داد و بعد هم دوخته برای دیگر ضبط شده است. GoPro یک ابزار آنلاین برای برنامه نویسی ویژگی های سفارشی و تولید کد QR. شما سپس به سادگی نقطه دوربین GoPro خود را در صفحه نمایش خود را.

GoPro Labs نیز به ارمغان می آورد ReelSteady رفتن بهینه سازی پس از شرکت به دست آورد GoPro در اوایل این سال است. این ReelSteady برو یک شرکت کوچک ساخت اثر سینمایی برای هواپیماهای بدون سرنشین تصویری. با ادغام GoPro آزمایشگاه قابلیت بهینه سازی نورد شاتر اصلاح بهتر ثبات در ویرایش. (این جدا از GoPro را Hypersmooth ثبات است که با این نسخهها کار در دوربین است.)

پیوستن به GoPro Labs رایگان است و نیازی به ثبت نام مشتریان فقط نیاز به نصب GoPro آزمایشگاه سیستم عامل بر روی یک GoPro Hero8 سیاه و سفید. این شرکت می گوید زودتر حالت ها و ویژگی های خواهد شد نمی شود با نصب و راه اندازی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de