Georgia Governor Brian Kemp.

گرجستان فرماندار برایان کمپ.
عکس: رون هریس (AP)

دولت گرجستان در حال حرکت است به جلو با یک طرح به دوباره باز کردن کسب و کار تعطیل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به زودی به عنوان این جمعه, آوریل 24 جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ اعلام کرد در روز دوشنبه.

تبلیغات

کمپ گفت که مراکز ورزشی بولینگ کوچه های بدن, art studios, آرایشگران مو و ناخن سالن و درمانگران ماساژ ممکن است باز کردن درهای خود را در آن تاریخ با توجه به سی ان اندر حالی که سالن های تئاتر و رستوران ها خواهد بود قادر به دوباره باز کردن به عنوان به زودی به عنوان زیر پنج شنبه, آوریل 27. فرماندار همچنین گفت که او منظور خواهد پیشدستی تمام محدودیت های دیگر در محل توسط دولت های محلی گفتن عمومی “در راه همان است که ما با دقت بسته کسب و کار و خواست عملیات برای پایان دادن به کاهش ویروس’ گسترش امروز به ما اعلام کرد قصد دارد به منظور و با خیال راحت بازگشایی بخش های اقتصاد ما است.” کافه ها و کاباره ها بسته باقی خواهد ماند. کسب و کار است که بازگشایی باید در حفظ و اجتماعی فاصله مورد نیاز است و ممکن است نیاز به کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش در میان دیگر قوانین است.

ایران با فرمانداران تصمیم گیری به شرح زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پیاده سازی جدید فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل که زدن توپ کنترل بیشتر به فرمانداران—به عنوان به خوبی به عنوان روز تظاهرات سازمان یافته توسط گروه های محافظه کار برخی از اسلحه toting و موجب فعالان وابسته به لابی اسلحهدر کشورهای در سراسر کشور است. جمهوری خواه متحدان کاخ سفید باید به طور فزاینده ای کاهش یافته است در خط با یک روایت که خاموش شدن ناگهانی نیست و لازم است برای حفاظت از آمریکا از coronavirus و تنها در محل با توجه به هیستری سوخت توسط لیبرال ها و رسانه ها; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز views آرامش محدودیت در کسب و کار به عنوان یک سیاسی محبوب در حرکت است که می تواند دوباره انرژی دوباره رئیس جمهور انتخابات شانس.

تبلیغات

موارد تایید شده از coronavirus در حال حاضر در حدود 790,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی ردیاببا بیش از 42 ، 000 مرگ و میر. اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود باید به طور قابل توجهی کاهش گسترش ویروس اما کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که آرامش آنها می تواند به سرعت واگرد که پیشرفت.

به سی ان ان اشاره موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مدل های ذکر شده به طور منظم توسط کاخ سفید و وزارت امور خارجه است که تعداد مرگ و میر روزانه در گرجستان به پیش بینی اوج در 7 آوریل. اما همان مدل پیش بینی ده ها تن خواهد مرد هر روز در دولت برای هفته ها و محدودیت نباید کاسته حداقل تا ژوئن 15 برای جلوگیری از موج دیگری از بیماری که احتمالا نیز بسیار بدی برای اقتصاد است.

در هر بورسییک مطالعه اخیر توسط پژوهشگران در هنگ کنگ با همکاری سازمان بهداشت جهانی یافت که اجتماعی فاصله به نظر می رسد می شود بسیار موثر است در حالی که یکی دیگر از اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو و دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا دریافتند که مستندات باید کاسته و به تدریج در طی یک دوره از ماه و که ایده آل جدول زمانی رشد قابل توجهی طولانی تر فرض بالاتر “ارزش آماری ، (برای قرار دادن آن را یکی دیگر از راه های ایده آل مدت اقتصادی آتن لولا به طور مستقیم بر مردم تحمل برای مردم در حال مرگ است.)

تبلیغات

جدا تحقیقات توسط دانشمندان در دانشگاه هاروارد یافت که در برخی از بیمارستان ها برای جلوگیری از عبور خود مراقبت بحرانی ظرفیت متناوب اجتماعی فاصله سیاست ممکن است نیاز به آخرین به 2022. مصاحبه با بیش از 20 کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی و اپیدمیولوژی و تاریخچه پزشکی توسط نیویورک تایمز در بر داشت یک اجماع گسترده است که بقیه از سال 2020 خواهد بود گرفتار چرخه دوباره دهانه و تجدید مستندات که بیشتر coronavirus موارد پدیدار شود.

شهردار آتلانتا Keisha لنس پایین گفت: ABC News “من مطمئن هستم که آنچه داده به فرماندار ارجاع در کمک به او را از این تصمیم” اما او هنوز درخواست ساکنان شهر به ماندن در خانه.

تبلیغات

“آنچه من می دانم این است که من وقتی به آمار نگاه کنید که ما دریافت می کنیم از ما در بخش بهداشت و درمان هر روز تعداد ما می رویم تا” لنس کف با سی ان ان گفت در یک مصاحبه جداگانه. “… ما واقعا در از دست دادن و من نگران هستم و به عنوان یک مادر و به عنوان شهردار ما کاپیتول شهر.”

تبلیغات

استیسی آبرامز سابق دولت نماینده و 2018 دموکرات فرمانداری نامزد توییتی که به عنوان دولت در حال حاضر 14 بيشترين ميزان عفونت و هفتم پایین ترین تست نرخ کمپ منظور بود “خطرناکی بی کفایت.”

تبلیغات

با توجه به سی ان ان, کمپ خود اذعان کرد که دوباره باز کردن کسب و کار خواهد نتیجه در بیشتر موارد اما اصرار داشت که دولت آماده شد.

“در حال حاضر من می گویند که شما می دانید ما بیشتر مردم در حال حرکت در اطراف ما احتمالا می خواهید به دیدن ما موارد همچنان به بالا رفتن اما ما خیلی بهتر آماده شده است که در حال حاضر از ما بیش از یک ماه پیش” کمپ گفت. “ما باید روی تخت بیمارستان با ظرفیت. ما باید جامعه دانش است. ما یک مقدار زیادی از چیزهایی که در محل در حال حاضر… اگر ما یک مثال که در آن جامعه شروع به تبدیل شدن به یک نقطه داغ و سپس شما می دانید که من را بیشتر از عمل است.”

تبلیغات

کمپ در پاسخ به یک سوال در مورد پیامدهای سیاسی از سفارش با گفتن “I don’t give a damn در مورد سیاست در حال حاضر” سی ان ان نوشت.

به گزارش نیویورک تایمزجمهوری خواه فرمانداران لایحه لی از تنسی و مایک DeWine از اوهایو باید هر دو نشان داد که آنها قصد دارند اجازه می دهد که اکثریت قریب به اتفاق توقیف کسب و کار برای بازگشایی, on May 1. کارولینای جنوبی, فرماندار هنری مک مستر نیز یک جمهوری خواه اجازه خواهد داد که برخی از رسانه های خرده فروشی و همچنین سواحل برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

تبلیغات

“با در نظر گرفتن این اندازه گیری اقدام ما به گرجستان بازگشت به کار با خیال راحت و بدون تضعیف پیشرفت است که همه ما در این نبرد در برابر COVID-19,” کمپ به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو