خرید رپورتاژ

The company completely overhauled its Google Assistant earbuds to make something worth your money.

Engadget

اگر شما شده است انتظار از اکتبر به گرفتن دست خود را در گوگل retooled صفحه جوانه امروز شانس خود را است. واقعی بی سیم از earbuds که ارائه دست آزاد دسترسی به گوگل دستیار در حال حاضر در دسترس به طور مستقیم از فروشگاه گوگل یا خرده فروشان مانند بهترین خرید, AT&T, T-Mobile آمریکا تلفن همراه Verizon و خارج (از آمدن به هدف در اوایل ماه مه). در حال حاضر برای $179 earbuds تنها حمل و نقل در وضوح اما گوگل قصد دارد به انتشار و تقریبا سیاه و سفید کاملا نعناع و آه نارنجی رنگ گزینه های “در ماه های آینده.”

به عنوان یک یادآوری به طراحی دوباره صفحه جوانه های قابل ملاحظه ای کوچکتر از خود سلف به عنوان سابق دو بخش طراحی از بین رفته است. و از آنجا که این earbuds باید تناسب بهتر و راحت تر هستند. آنها در محل اقامت و بهبود ارائه انزوا سر و صدا. علاوه بر اینکه قادر به احضار گوگل دستیار با تنها یک نشانه صدا جدید صفحه جوانه همچنین ارائه ترجمه در زمان واقعی در بیش از 40 زبان و تطبیقی صدا ابزار است که به طور خودکار تنظیم حجم زمانی که شما وارد یک منطقه پر سر و صدا.

گوگل وعده پنج ساعت عمر باتری در earbuds خود را با اضافی 19 ساعت داخل شامل شارژ بی سیم مورد. نیز وجود دارد یک سریع شارژ از ویژگی های است که شما را به دو ساعت از زمان گوش دادن در 10 دقیقه. به بالا از آن همه خاموش, یکپارچه سازی عمیق با پیکسل های همراه و دیگر دستگاه های آندروید به معنی پیکسل جوانه جفت به سرعت در عرض چند ثانیه از شما کوه در می رم باز مورد.

برای ما دقیق برداشت از صفحه جوانه اتمام بررسی کامل ما را در اینجا ببینید.

در این مقاله: گوگل دستیار, earbuds, صوتی, واقعی, بی سیم, earbuds, گوگل, زمان واقعی, ترجمه گوگل, ترجمه, هدفون, واقعی, بی سیم, صفحه, جوانه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو