جدید گوگل کروم اضافه کردن در به شما می دهد یک مختصر و مفید از همه تبلیغات بر روی صفحه وب

تقریبا هر سایت امروز پنهان زیر ده ها تن از اشخاص و انتقالها که نظارت بر فعالیت های خود را در پس زمینه. گوگل می خواهد برای آوردن شفافیت بیشتر به تجربه و آن را به انجام این کار با کروم افزودنی مناسب به نام تبلیغات شفافیت نور افکن.

تبلیغات شفافیت نور افکن بخشی از گوگل تلاش های مداوم برای ارائه شفافیت بیشتر به آن پلت فرم تبلیغات و اطلاع رسانی به کاربران در مورد چگونه خود را داده است که هدف آنلاین. هر زمان که شما بازدید از یک صفحه وب شما می توانید به سادگی راه اندازی و گسترش آن را از طریق الک کردن آن را به شما مختصر و مفید از همه نمایش داده می شود تبلیغات و انتقالها کار در پشت صحنه به تماشای هر حرکت خود را.

“تعهد ما برای افزایش شفافیت و ارائه به کاربران کنترل بیشتری فراتر از تبلیغات گوگل را نشان می دهد” نوشت: مایک Schulman, معاون رئیس جمهور, گوگل تبلیغات حریم خصوصی و ایمنی بخش در یک پست وبلاگ. “با توجه به پیچیدگی های دیجیتال تبلیغات اکوسیستم و تعداد زیادی از اشخاص درگیر آن, به طور معمول روشن به کاربران است که شرکت ها و حتی درگیر در نشان دادن آنها تبلیغ. به مردم ارائه با اطلاعات دقیق در مورد تمام تبلیغات آنها را ببینید در وب سایت ما در حال انتشار یک ابزار جدید به نام تبلیغات شفافیت در کانون توجه است.”

Chrome ابزار نشان می دهد طیف وسیعی از جزئیات کلیدی است که می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا شما احساس می کنید راحت بازدید از وب سایت خاص است. که شامل نام خدمات فن آوری قادر می سازد که تبلیغ برای اجرای تبلیغ بالای سطح بستر های نرم افزاری (که گوگل در اکثر موارد) است که میزبانی آگهی و تمام شرکت های بزرگ است که حضور در برخی از فرم در صفحه مانند شخص ثالث انتقالها و تجزیه و تحلیل ارائه دهندگان.

در بالا از آن, افزودنی سهام بینش است که اطلاعات خود را از این تبلیغات بر اساس هستند. برای مثال آنها می توانند متناسب طبق منافع خود و یا موضوع وب سایت خود را. اما تبلیغات شفافیت نور افکن است که هنوز در مراحل اولیه آن و پس از آن متکی بر یک تبلیغ جدید طرح آن را نمی خواهد همیشه کار به عنوان شما می خواهم انتظار می رود آن را به.

علاوه بر این گوگل به روز رسانی تبلیغات خود را به طور خاص “چرا این آگهی” را فشار دهید نشان می دهد که چرا یک آگهی خاص است که به شما نشان داده شده. گوگل می گوید آن را با اضافه کردن یک ویژگی جدید به نام “در مورد این آگهی” که با ارائه جزئیات بیشتر در تبلیغ پشت تبلیغ.

Schulman ادعا می کند که غول موتور جستجو است که به طور فعال در حال کار بر روی ارائه یک خصوصی تر و امن را تجربه کنید. “ما همچنین به بررسی طیف وسیعی از روش های دیگر برای بهبود حریم خصوصی کاربر در حالی که ناشران می توانید کسب درآمد آنچه آنها نیاز دارند به صندوق محتوای بزرگ و تبلیغ کنندگان می تواند رسیدن به حق مردم برای محصولات خود را,” او اضافه شده در این پست وبلاگ.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>