گوگل را یاد بگیرند به عنوان خوانده شده برنامه در حال حاضر در دسترس در 180 کشور

گوگل سال گذشته این شرکت منتشر شد یک برنامه اندروید به نام بلو برای کمک به بچه ها در هند یادگ

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399
Promo images for Google's Read Along app, describing some of the features.
گوگل

سال گذشته این شرکت منتشر شد یک برنامه اندروید به نام بلو برای کمک به بچه ها در هند یادگیری به عنوان خوانده شده. آن را در حال حاضر در حال گسترش این نرم افزار به بسیاری از کشورها و تغییر نام به عنوان خوانده شده همراه است. این برنامه است که در اوایل دسترسی شیر به گوگل تشخیص گفتار و تبدیل متن به گفتار با تکنولوژی به درک که چگونه به خوبی بچه ها در حال خواندن با صدای بلند.

مجازی خواندن دوستان به نام دیا فراهم می کند بصری و کلامی تشویق. اگر یک بچه در حال تلاش برای تلفظ یک کلمه یا جمله آنها می توانید شیر بر روی دیا برای کمک به. این نرم افزار را نیز توصیه می کنیم سطح دشواری برای داستان ها و بازی ها بر اساس عملکرد خواندن.

کودکان می توانند کسب ستاره ها و مدالها را بر اساس چگونه به خوبی آنها را انجام می دهند و پدر و مادر می توانید تنظیم پروفایل برای هر یک از بچه های خود را برای پیگیری پیشرفت فردی. پس از شما دانلود نرم افزار و داستان به عنوان خوانده شده همراه آفلاین کار می کند (صدای تجزیه و تحلیل صورت می گیرد بر روی دستگاه). آن را ندارد تبلیغات و یا در برنامه خریدهای یا نه.

این برنامه در دسترس در فروشگاه بازی در نه زبان (از جمله فارسی, Hindi اسپانیایی و پرتغالی) در 180 کشور جهان است. گوگل اضافه خواهد شد کتاب های بیشتر و ویژگی های به عنوان خوانده شده همراه در آینده است.

در این مقاله: گوگل, اندروید, خواندن, خواندن برنامه readingapp خواندن همراه readalong, bolo, سواد آموزی, همراه, آموزش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب