گوگل آخرین اخبار محلی تلاش اختصاص داده شده است sports hub

The Matchup
رقابت

با آخرین اخبار محلی ابتکار گوگل می خواهد به طرفداران ورزش فرصتی برای خواندن پوشش از همه از بهترین خبرنگاران که پوشش حرفه ای و تیم های دانشگاه در اخبار محلی نشریات در سراسر ایالات متحده و کانادا است. به این منظور این غول جستجو است که کمک به رسانه های محلی کنسرسیوم یک گروه ساخته شده از رسانه های محلی شرکت راه اندازی Matchup.

در اولیه خود را تکرار رقابت اجازه خواهد داد که شما را به خواندن مطالب از نشریه پوشش سازمان زادگاه خود تیم است که در هر دو مورد به صورت یا به تازگی پخش شده و بدون پرداخت اضافی اشتراک. پس می گویند شما زندگی می کنند در دنور و به دنبال بهمن دفعه بعد آنها بازی ستاره, شما قادر خواهید بود به خواندن مقالات از اخبار صبح دالاس. رسانه های محلی کنسرسیوم می گوید آن را با استفاده از گوگل سرعت بارگذاری AMP web tech و یک چارچوب توسعه یافته توسط توزیع رسانه های آزمایشگاه ساخت که قابلیت های.

در تاریخ بعد این پروژه را گسترش خواهد داد که شامل اختصاص داده شده sports news hub. وب سایت خواهد شد از ویژگی های داشبورد که در آن شما قادر خواهید بود به مجموعه ای خاص تیم های لیگ و بازیکنان شما می خواهید به دنبال. شما قادر خواهید بود برای دسترسی به تمام مطالب در این رقابت تا زمانی که شما یک اشتراک با یکی از نشریات محلی که در نظر گرفتن بخشی در این پروژه است. با توجه به رسانه های محلی کنسرسیوم همه اشتراک درآمد به عقب خواهد رفت و به محلی شرکت های ارائه محتوا برای رقابت و پول هر توپی باعث می شود از حمایت های مالی خواهد شد به اشتراک گذاشته شده بین آنها را به عنوان به خوبی.

در طول چند سال گذشته گوگل راه اندازی کرده است دیگر تلاش برای حمایت از روزنامه نگاری محلی. در سال 2018 به عنوان مثال این شرکت شروع به ارائه رایگان دو سال G مجموعه مجوز به نشریات با کمتر از 500 کارمند است. اخیرا این شرکت اعلام کرد پروژه واحه یک طرح تحقیقاتی است که با هدف توسعه منابع گسترده تر اخبار محلی اکوسیستم. در مقایسه با کسانی که تلاش های Matchup بلافاصله احساس می کند بیشتر ملموس است.

در این مقاله: amp, گوگل, رقابت, اینترنت, روزنامه نگاری, کسب و کار, گوگل, اخبار, ابتکار, محلی, اخبار ورزشی, رسانه های محلی کنسرسیوم اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>