خرید رپورتاژ

MOUNTAIN VIEW, CALIFORNIA - MAY 07: Google VP and General Manager for Camera and AR products Aparna Chennapragada speaks during the keynote address at the 2019 Google I/O conference at Shoreline Amphitheatre on May 07, 2019 in Mountain View, California. The annual Google I/O Conference runs through May 8. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

گوگل خودکار عکس خدمات چاپ نبود برای این جهان — حداقل نه در اول آن تجسم. Droid Life آموخته است (از طریق آستانه) که گوگل تعطیل هوش مصنوعی هدایت سرویس آزمایشی در ژوئن 30th. آن را نمی گویند چه چیزی باعث بسته شدن در متوجه به اعضای ولی آن گفت که امیدوار به “تکامل این ویژگی” و آن را “بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.” این پایان نمی, حتی اگر این سرویس به احتمال زیاد به تغییر.

$8 در هر ماه محاکمه به حال AI خود را انتخاب کنید, 10 تا از بهترین عکس (به ترتیب اولویت توسط چهره ها و مناظر و یا ترکیبی) و چاپ آنها در 4×6 cardstock با ویرایشهای اگر شما ترجیح داده است. آنها به معنای هدیه و یا فقط خاطرات اگر شما می خواهید بیشتر از فقط نسخه دیجیتال. گوگل ندارد, بهترین زمان حال. خدمات عمومی شد دانش در بهمن ماه فقط یک ماه قبل از بسیاری از نقاط جهان وارد همه گیر مستندات — آن را سخت برای توجیه صرف پول در یک سرویس عکس زمانی که شما نمی توانید معاشرت و یا سفر. اگر به دنبال سرویس های آن ممکن است باید صبر کنید.

در این مقاله: google, عکس, اینترنت, عکس, گوگل, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im