گوگل را نشان می دهد تصدیق آرم و نام تجاری در جی میل برای کمک به جلوگیری از کلاهبرداری


Illustration for article titled Google Will Show Authenticated Brand Logos in Gmail to Help Curb Scams

تصویر: Gizmodo

به عنوان بخشی از یک سری از به روز رسانی های امنیتی به G مجموعه این هفته اعلام کرد گوگل می گوید آن را خلبانی یک استاندارد جدید برای احراز هویت ایمیل که نمایش داده خواهد شد یک شرکت و یا نام تجاری آیکون در کنار ایمیل که گوگل تایید کرده است به عنوان حلال—اندازه گیری است که ممکن است کمک به جلوگیری از فیشینگ و دیگر فعالیت های مخرب از بازیگران بد.

تبلیغات

با نام تجاری شاخص برای پیام شناسایی استاندارد گوگل شروع به نمایش آرم های تجاری—از سازمان ها با ایمیل در حال حاضر تصدیق با استفاده از DMARC سیستم—در کسانی که کمی کاربر آیکون حباب در Gmail. به منظور خود را با نام تجاری آرم به نظر می رسد در صندوق پستی خود را و سیگنال به شما که فرستنده است که آنها می گویند آنها برندها را مجبور به تصویب یک برنامه ضد سوء استفاده از بررسی روند که این شرکت گفت: شامل یک فرایند اعتبار سنجی از یک جفت از مقامات صدور گواهینامه سپردن Datacard و DigiCert.

تأیید این روند باید کمک به محدود کردن تلاش های فیشینگ و کمک به کاربران برای شناسایی بهتر ایمیل های در حال آمدن است از کسی که حلال و نه مثلا یک کلاهبردار تلاش خود را به سرقت گه. گوگل گفت: این امر می تواند لگد زدن خلبان “در هفته های آینده با تعداد محدودی از فرستندگان” گرچه BIMI می تواند به تصویب رسید بیشتر به طور گسترده ای بعد در پایین جاده.

تبلیغات

ست خالی cمو AuthIndicators کار گروه و معاونت استاندارد و فن آوری در Valimail گفت: در بیانیه ای که برای کسانی که فرستنده “است که می خواهید برای ایجاد یک نام تجاری قابل اعتماد و با حضور بیش از ایمیل BIMI یک فرصت بزرگ incentivizing آنها را به پیاده سازی احراز هویت قوی که به نوبه خود منجر به یک امن تر و قابل اعتماد ایمیل اکوسیستم برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>