گوگل را جایگزین ترموستات آشیانه متاثر ‘w5’ WiFi خطا

Nest

لانه

گوگل بسیار آگاه است که برخی از ترموستات آشیانه رنج می برند از یک “w5 خطا” است که آنها را مانع از اتصال به وای فای با توجه به اندیشه پلیس. در بیانیه ارسالی به نشریه فن آوری های غول پیکر به نام مشکل “یک مسئله شناخته شده” با ترموستات’ WiFi تراشه. همچنین وعده داده شده به موضوع جایگزینی دستگاه اگر خطا نمی تواند حل و فصل از طریق عیب یابی.

لانه صاحبان شکایت شده است در مورد اینکه قادر به برقراری ارتباط از راه دور با دستگاه های خود را به دلیل w5 خطا از حداقل نوامبر 2019. در این Google موضوع پشتیبانی از کاربران گزارش که تحت تاثیر دستگاه نمی تواند تشخیص شبکه های وای فای و اینکه نرم و سخت و کارخانه بازنشانی کار نمی کند. برخی بر این باورند که این خطا به معنی WiFi تراشه سرخ شده و برخی از گفته خود موضوع آغاز شده و پس از نصب یک نرم افزار به روز رسانی.

گوگل روشن در بیانیه خود که خطا نمی کند و بر آشیانه توانایی کنترل خانه های خنک کننده و سیستم های گرمایش. اما دیدن به عنوان یکی از لانه بزرگترین تساوی است اتصال از راه دور — آن را می دهد کاربران توانایی برای کنترل خانه خود را temp از تلفن های خود را — این w5 خطا است یک مشکل جدی برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

در اینجا گوگل کامل بیانیه:

“تعداد بسیار کمی از ترموستات آشیانه کاربران در حال تجربه یک مسئله شناخته شده با Wi-Fi تراشه است که باعث می شود از راه دور و مسائل مربوط به اتصال. این تاثیر نمی گذارد ترموستات توانایی کنترل مشتری, سیستم سرمایش و گرمایش در خانه اما تاثیر کاربر توانایی مدیریت ترموستات از راه دور. اگر یک کاربر می بیند این خطا و نمی تواند آن را حل و فصل از طریق رفع عیب آنها را وادار به تماس با پشتیبانی از مشتری برای کمک و صادر خواهد شد یک دستگاه جایگزین.”

در این مقاله: گوگل, لانه, w5, خطا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net