Illustration for article titled Google Will Make All Advertisers Prove They Are Who They Say They Are

عکس: Kenzo Tribouillard (گتی ایماژ)

گوگل به زودی آغاز بررسی صلاحیت همه تبلیغ با همان هویت تایید مورد نیاز که قبلا فقط اعمال سیاسی, تبلیغ, جان Canfield, گوگل, مدیر مدیریت محصول برای تبلیغات و صداقت اعلام کرد در یک پست وبلاگ پنج شنبه.

تبلیغات

با بسیاری از آنلاین پردازان توطئه, scammersو grifters تلاش برای ایجاد یک باک کردن این بیماری همه گیر کوروناویروس این افزایش شفافیت در نظر گرفته شده است برای کمک به فیلتر کردن بد بازیگران و نگه داشتن شرکت از بد نمایش دادن خود را در حالی که اجازه می دهد مصرف کنندگان به راحتی یاد بگیرند که چه کسی پشت این تبلیغات را می بینند.

“این تغییر آن را آسان تر برای مردم به درک که تبلیغ است که در پشت تبلیغات آنها را ببینید از گوگل و کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه تر در هنگام استفاده از تبلیغات ما کنترل” کنفیلد نوشت.

تبلیغات

برای خرید تبلیغات بر روی پلت فرم تبلیغ در حال حاضر به ارائه شناسایی شخصی یا کسب و کار اختلاط اسناد و مدارک اثبات که آنها و آنچه در کشور آنها عامل از. گوگل شروع الزامی این اشکال ID از سیاسی تبلیغ ابتدا در سال 2018 در میان مداوم نگرانی در مورد چگونه گمراه کننده و یا کاملا دروغین تبلیغات سیاسی ما دیدن آنلاین می تواند تاثیر نتایج انتخابات.

“پس از معرفی این برنامه ما تایید سیاسی تبلیغ در 30 کشور” کنفیلد ادامه داد. “و در حال حاضر به ارائه شفافیت بیشتر و تجهیز به کاربران با اطلاعات بیشتر در مورد است که تبلیغات به آنها ما در حال گسترش هویت تایید به همه تبلیغ بر روی سیستم عامل های ما.”

به عنوان موجود برای تبلیغ آنها را مجبور به رفتن را از طریق یک تایید دو مرحله فرایند برای گوگل به ادامه میزبانی تبلیغات خود را بر روی پلت فرم آن است. پس از مطلع شدن توسط گوگل, تبلیغ باید 30 روز از ارسال هر گونه مدارک درخواست شده. پس از آن آنها را یکی دیگر از 30 روز کامل یک “در حساب بررسی هویت” و ارائه اضافی شخصی اطلاعات حقوقی برای اثبات آنها مشروع است. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد فرایند در گوگل کمک مراکز در اینجا.

تبلیغات

کنفیلد گفت: این شرکت آغاز خواهد شد ترکیب این نیازهای جدید در ایالات متحده با برنامه های رول آنها را در سراسر جهان بیش از “چند سال است.” توسط این تابستان شما باید شروع به دیدن یک “مورد تبلیغ” pop-up گزینه در تبلیغات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد که تبلیغ است و جایی که آنها واقع شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو