گوگل را ممنوع coronavirus توطئه تبلیغات برای مبارزه با اطلاعات غلط

Bangkok, Thailand - Mar 2020 : Crowd of unrecognizable business people wearing surgical mask for prevent coronavirus Outbreak in rush hour working day on March 18, 2020 at Bangkok transportation
Tzido via Getty Images

گوگل amping تا آن مبارزه با کروناویروس مرتبط با اطلاعات غلط توسط ممنوعیت تبلیغات “[تضاد] معتبر علمی اجماع” در مورد این بیماری همه گیر. این بدان معناست که وب سایت ها و برنامه های دیگر می تواند پول را از در حال اجرا تبلیغات ترویج افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد COVID-19. عبارتند از کسانی که ادعا می کند که این ویروس ایجاد شده در یک آزمایشگاه است که این بیماری همه گیر است که جعل و که بیل گیتس در پشت آن بود.

با توجه به بلومبرگگوگل شروع خواهد شد اجرای قانون جدید در ماه آینده. و علاوه بر مسدود کردن تبلیغ از ایجاد آگهی جدید آن را با استفاده از انسان و ماشین داوران برای پیدا کردن و اقدام علیه ناشران و تبلیغ کنندگان که شکستن قانون است. آن را نیز ممنوعیت کسانی که بارها و بارها نقض آن سیاست جدید را از استفاده از آگهی خود را پلت فرم. به عنوان یک سخنگوی گوگل توضیح داد: قانون جدید گسترش می یابد این شرکت سیاست در برابر آسیب های بهداشت و درمان ادعا می کند مانند معجزه بهداشت درمان و چیزهایی که ترویج ضد واکسیناسیون ایده ها در اینترنت:

“ما در حال قرار دادن تدابیر اضافی در محل با گسترش ما مضر سلامت ادعای سیاست برای هر دو ناشران و تبلیغ کنندگان شامل محتوای خطرناک در مورد یک بحران بهداشتی که در تضاد با اجماع علمی.”

گوگل اعلام کرد در ماه آوریل که این سرمایه گذاری $6.5 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس مربوط به اطلاعات غلط در تلاش برای جلوگیری از ادعاهای دروغین از گسترش بیشتر. سیستم عامل های دیگر نیز اقدامات برای مبارزه با غلط COVID—19 ادعا می کند: اپل رد همه coronavirus مربوط به برنامه های تلفن همراه است که از رسمی سازمان بهداشت و درمان توییتر منع توییتهایی تداوم ادعاهای جعلی درمان در حالی که Facebook در حال حاضر رد کردن افسانه های رایج در مورد این بیماری همه گیر در آن COVID-19 مرکز اطلاعات.

در این مقاله: گوگل coronavirus covid-19 نادرست اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>