Medical personnel secure a sample at a drive-through coronavirus testing site in San Francisco.

پرسنل پزشکی امن یک نمونه در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در سان فرانسیسکو.
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

Coronavirus تست گیج کننده و به چالش کشیدن موضوع در آمریکا و گوگل می داند که. همین دلیل است که دفعه بعد که شما جستجو برای یک موضوع در گوگل مربوط به covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus شما همچنین می خواهید اطلاعات بر روی بیش از 2000 مراکز تست در 43 ایالت در ایالات متحده آمریکا

تبلیغات

با توجه به آستانهگوگل تنها به نمایش اطلاعات در مورد خاص مراکز تست در کشورهای که مکان های تایید شده اند برای انتشار توسط مقامات بهداشتی. به همین دلیل این ویژگی های جدید شامل اطلاعات در مورد خاص مراکز تست در کانکتیکات, مین, Missouri, New Jersey, اوکلاهما, اورگان و پنسیلوانیا است. این شرکت نمایش این اطلاعات جدید در “تست” تب در نوار کناری که شامل انواع اطلاعات مورد covid-19.

تبلیغات

شما می توانید به اطلاعات در مراکز تست در منطقه خود را با کلیک کردن بر روی “Coronavirus مراکز تست” در بخش زیر نوار جستجو. به طرز عجیبی به آن نشان نمی دهد هنگامی که ما آزمایش آن در ویرجینیا اگر چه که یکی از کشورهای محروم از نمایش اطلاعات خاص. 

هر 9to5Googleاین منجر خواهد شد به شما یک نقشه با مراکز و شرایط ورود آدرس و ساعات است. گوگل می گوید آن است که گرفتن تست اطلاعات از سازمان های دولتی بهداشت عمومی ادارات و یا به طور مستقیم از موسسات بهداشت و درمان.

علاوه بر نمایش تست اطلاعات موقعیت مکانی گوگل نیز ارائه تست دیگر منابع است. این شامل یک لینک به مراکز کنترل بیماری ها (CDC)’s Coronavirus خود-جستجوگرهمچنین به عنوان شناخته شده “کلارا” ارزیابی ربات ایجاد شده در همکاری با مایکروسافت است که با هدف کمک به مردم نگران عفونت ممکن است تعیین گام های بعدی خود را.

در شرکت جدید تست tab, گوگل, توصیه است که کاربران بحث به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر آنها باور دارند که آنها باید آزمایش می شود. همچنین لینک کلیک کنید برای اقتدار بهداشت محلی هدایت و تشویق کاربران به تماس با تست سایت جلوتر از زمان به تایید می کنند که آنها می توانید تست شده است.

تبلیغات

گوگل نمی, به تنهایی در تلاش خود را برای بهبود دسترسی به تست اطلاعات است. اپل نیز نمایش coronavirus مرکز آزمون اطلاعات خود اپل برنامه نقشه. در این نرم افزار کاربران می توانید ببینید که آیا مرکز آزمون در دسترس است از طریق درایو-از طریق و یا اینکه آیا آن را در پارکینگ و یا در داخل یک ساختمان است.

تبلیغات

جالب این است که نزدیکترین گوگل بدست ساختمان در سراسر کشور “coronavirus غربالگری سایت” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد شرکت building که گوگل تا به حال هیچ قصد ساخت تا مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شد که در آن مشغول به کار در یک. این شرکت در نهایت پرده یک سایت با اطلاعات در مورد covid-19 مدت کوتاهی پس از آن.

با این وجود حتی این قابلیت جستجو با کروناویروس تست اطلاعات سایت نیست چه تهمت توضیح داده شده. برای شروع, آن را یک گروه اختصاص داده های غربالگری وب سایت. علاوه بر این اگر چه گوگل ارائه اطلاعات در این نزدیکی هست تست مکان آن است که انجام غربالگری CDC ربات است.

تبلیغات

که حداقل از مشکلات ما در حال حاضر. به گفته محققان در دانشگاه هاروارداگر ایالات متحده می خواهد برای بازگشایی با خیال راحت در اواسط ماه مه به آن نیاز دارد به انجام 500,000 به 700,000 روزانه آزمون های بین در حال حاضر و پس از آن. در این ماه به طور متوسط 146,000 افراد آزمایش شده در هر روز در سطح ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو