جستجو در گوگل کمک می کند تا پناهندگان رسمی دریافت پاسخ به سوالات خود را

JERASH, JORDAN - 2018/06/08: Syrian refugees carry food bags home from a distribution center in Jerash.
There are about 1.4 million Syrian refugees in Jordan and only 20 percent are living in the refugee camps with the majority interspersed throughout the state, environmental resources are scarce for both Syrians and their Jordanian hosts. This increases pressure on Jordans infrastructure, specifically the provision of water supplies, sanitation facilities, housing, and energy. (Photo by Marcus Valance/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
مارکوس والانس/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

گوگل به مناسبت روز جهانی پناهندگان ساخت آن را آسان تر برای آوارگان به حمایت آنها نیاز دارید. این کار با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل نشان می دهد “معتبر” پاسخ در جستجو به سوالات پناهندگان ممکن است مانند این که چگونه برای واجد شرایط برای کمک نقدی و چه اتفاقی می افتد در طول پناهندگی مصاحبه. این ایده آل کمک می کند تا پناهندگان دریافت حمایت آنها نیاز دارید در اسرع وقت و تمرکز در شروع زندگی در یک کشور جدید.

پاسخ این است که در ابتدا در دسترس در زبان های انگلیسی و فارسی و ترکی را برای کمک به مردم در لبنان و اردن و ترکیه است. آنها به نمایندگی از کشورهای با بالاترین حجم از پناهندگان سرانه گوگل گفت. این تضمین نمی کند انتقال صاف برای هر پناهنده اما آن می تواند آنها را ذخیره کنید مشکل از ترکیب از طریق اطلاعات و ممکن است از بین بردن برخی از اضطراب در استرس زا در حال حاضر زمان در زندگی خود را.

Google search answers for refugee questions

گوگل

در این مقاله: گوگل, پناهنده, پناهندگان, اینترنت, جستجو, وب سایت, سازمان ملل متحد, سازمان ملل متحد, کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>