گوگل می گوید آن را ‘به طور چشمگیری’ بهبود عملکرد Chrome بر روی مک

گوگل به زودی از حافظه جمع کردن یک سری از به روز رسانی برای بهبود کروم تاثیر بر عمر باتری و عملکرد را برای macOS مرورگر مدیر فنی و مهندسی حداکثر Christoff گفته وال استریت ژورنال. Christoff گفت: این شرکت به آدرس Chrome طولانی شهرت به عنوان یک باتری و حافظه گراز با “سه پیشرفت های بزرگ” هستند که به دلیل در چند ماه آینده.

“به نظر من عملکرد در کروم به عنوان یک سفر نه یک مقصد. این است که جریان سرمایه گذاری در بهبود سرعت و کارایی و عمر باتری,” او اضافه شده است.

در این ماه های آینده کروم آغاز خواهد شد به طور فعال در سرکوب منابع فشرده تبلیغات در سراسر وب است که مسدود کردن مک خود را قدرت در پس زمینه. گوگل کار کرده است نسبت به این تغییر در حالی که در یک پست وبلاگ در خرداد ماه همچنین تایید کروم محدود خواهد شد از جمله منابع ads طول می کشد تا. تبلیغات است که تقاضا و یا نقض این حد خواهد شد به صورت خودکار مسدود و جایگزین توسط یک بلوک از فضا است که به سادگی می خواند “آگهی برداشته شود”.

یکی دیگر از کلید تغییر Christoff ظاهر شد با چگونه کروم دستگیره زبانه فعال و ویندوز شما تعداد بازدید نیست در حالی که. در به روز رسانی های آینده — که آقای Christoff ادعا را “تاثیر دراماتیک در باتری و عملکرد” — Chrome بهتر خواهد بود هر دو در درک که زبانه ها باید متوقف شده و پشت برش چقدر انرژی این خفته ویندوز تخلیه می تواند در پس زمینه.

در نهایت گوگل نیز در حال کار بر روی یک مرموز جدید بهینه سازی است که “اجازه می دهد تا بیشترین عملکرد بخش های مهم از این نرم افزار برای اجرا و حتی سریع تر.”

آقای Christoff نمی دهید که این به روز رسانی خواهد رسید و یا اینکه آیا آنها در دسترس برای رایانه های ویندوز بیش از حد. با توجه به آزمایشات اخیر خال خال در داخل پیش نمایش توسعه دهنده گوگل کروم, آنها به احتمال زیاد و نه خیلی دور. در اوایل این ماه یک ویژگی آزمایشی فعال گوگل کروم را تعطیل غیر ضروری اسکریپت صفحات وب امروز آمده لادن با.

حتی اگر گوگل کروم هنوز هم غالب نزدیک به سه چهارم از سهم بازار مرورگر رقابت به طور پیوسته افزایش و هم اکنون می توانید رفتن پا در پا از نظر عملکرد. اما با سود اضافه شده از حریم خصوصی و بهره وری جایگزین مانند موزیلا فایرفاکس یا سافاری اپل بهتر می تواند رقیب کروم و در برخی مناطق حتی لبه آن را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net