بنا به گزارش ها گوگل به فروش می رسد بیشتر از گوشی های وان پلاس در سال 2019

گوگل گوشی های هوشمند را بدست آورد تا به حال به طور قابل توجهی بهتر 2019 از بسیاری از پیش بینی. هر IDC پیکسل صف تا به حال خود را “بهترین عملکرد تا کنون” در سال گذشته و outsold چین مبتنی بر تولید OnePlus. Google حمل حدود 7.2 میلیون واحد — 52 درصد بیشتر از آن را در سال 2018 است.

در حالی که ارقام جهانی برای وان پلاس’ فروش در سال 2019 هستند در دسترس عموم مقابل تحقیقات ادعا می کند گوشی ساز به فروش می رسد در حدود 2 میلیون واحد به تنهایی در هند آن غالب بازار است.

فرانسیسکو Jeronimo دانشیار VP دستگاه در IDC برای EMEC منطقه نوشت: در یک صدای جیر جیر که بیشتر از گوگل صفحه رشد ریشه از سه بازار: ایالات متحده آمریکا و اروپای غربی و ژاپن است.

ما رسیده ایم به گوگل برای تایید و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

Jeronimo نیست که سهم پیکسل مدل کمک به این افزایش اما بر اساس گذشته, گزارش, آن را امن فرض کنیم گوگل قادر به ساخت تا حرکت با آن مقرون به صرفه صفحه 3a سری. در یک درآمد تماس برای Q2, 2019, سوندار پیچای گفت: سهامداران است که این شرکت موفق به کلی صفحه فروش واحد در سال در سال برای سه ماهه با تشکر از راه اندازی صفحه 3a در ماه مه.

گوگل نیز به طور جدی اجرای تبلیغات و تخفیف بسیاری از آن اغلب به ارمغان آورد پایین صفحه 4 صفحه 3 به بودجه 400 دلار.

گزارش اطلاعات در اوایل سال جاری نشان داد که فروش برای گوگل آخرین صفحه 4 شده اند تا حد زیادی underwhelming با وجود آن راه اندازی همزمان با فصل تعطیلات. در دو چهارم آنها در فروش, گوگل, حمل نزدیک به 3.5 میلیون صفحه 3 گوشی از 3 میلیون پیکسل 3A همراه و محقر 2 میلیون پیکسل 4s.

گوگل هنوز هم البته یک کوه به صعود و با وجود outselling OnePlus آن هنوز به نقض حتی به بالا 10 شرکت های گوشی های هوشمند. در مقایسه با اپل فروخته 73.8 میلیون آیفون فقط در سه ماهه چهارم سال 2019.

گوگل یک تجدید اواسط محدوده گوشی های هوشمند صفحه 4a در آینده به احتمال زیاد در این ماه اما کارشناسان تردید دارند در مورد این که آیا آن را یک تفاوت. است که به خصوص با توجه به مثبت دریافت اپل آخرین مقرون به صرفه آیفون SE و ورود به سطح گل سرسبد آی فون 11 بود که دومین گوشی پرفروش در سطح جهان در سال گذشته با وجود ورود در اواخر ماه سپتامبر.

علاوه بر این سرنوشت گوگل صفحه گوشی خود را آویزان در تعادل می باشد. شرکت سخت افزار تیم از دست دو, مدیران کلیدی در این سال از جمله Marc Levoy که نظارت روی صفحه تلفن همراه ویژگی های برجسته یعنی دوربین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de