گوگل بنا به گزارش تاخیر صفحه 4a راه اندازی دوباره به سختی آبی نوع کاهش یافته است

بسیار پیش بینی گوگل صفحه 4a همچنان اعلام نشده اما خود را راه اندازی کرده است بنا به گزارش ها دوباره به تاخیر افتاده است با توجه به قابل اعتماد leaker.

این صفحه 4a در اصل انتظار رونمایی شود در 13 مه در Google I/O سال 2020 رویداد که به پایان رسید تا بودن لغو شد. تاریخ بود و پس از آن تغییر به 5 ژوئن پس از آندروید 11: بتا نشان می دهد یک رویداد آنلاین است که همچنین به تعویق افتاد.

در ماه مه اعلام این صفحه 4a بیشتر تاخیر به 13 ژوئیه با توجه به leaker جان Prosser با فقط سیاه و سفید نوع برای راه اندازی در تاریخ 6 اوت و به سختی آبی نسخه به رول در اکتبر 1.

کمتر از یک ماه بعد Prosser در حال حاضر ادعا می کند که گوگل دوباره تاخیر در این صفحه 4a. در حالی که اعلام گوشی های هوشمند است که هنوز هم انتظار می رود در جولای 13, انتشار فقط در نسخه سیاه و سفید شده است تحت فشار قرار دادند به اکتبر 22.

در ضمن به سختی آبی نسخه از گزارش حذف شده است به طور کامل از ترکیب است. هنوز معلوم نیست اگر این به این معنی است که گوگل با تاخیر و به سختی آبی صفحه 4a به سال آینده و یا اگر نوع شده است به طور کامل اوراق.

Prosser قبلا ادعا کرد که گوگل با تاخیر در این صفحه 4a به جدول زمانی نه به خاطر مسائل در زنجیره تامین, بلکه با توجه به شرایط بازار است.

Prosser اضافه شده که صفحه 5 release خواهد شد به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند هر چند او مطرح شده امکان صفحه 4a و صفحه 5 منتشر شده در همان زمان به خصوص پس از تنها یک نسخه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای صفحه 4a.

گوگل صفحه 4a امکانات و قیمت

گوگل صفحه 4a است که انتظار می رود به یک 5.8 اینچ صفحه نمایش OLED با قطع جریان برای 8 مگاپیکسلی جلوی دوربین 12.2 مگاپیکسلی عقب و دوربین رو با هر دو تثبیت کننده تصویر اپتیکال و تثبیت کننده تصویر الکترونیکی و Qulacomm Snapdragon 730 با 6GB رم تأمین گوشی های هوشمند.

قیمت گوگل صفحه 4a ناشناخته باقی می ماند اما ممکن است به عنوان کم به عنوان $349 برای 128GB storage گزینه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>