گوگل با قرار دادن یک اضطراب خود ارزیابی در جستجوی

fizkes via Getty Images گوگل می خواهد برای کمک به حدود 48 میلیون آمریکایی بالغ را که با اضطر

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
Frustrated stressed single african mom having headache feel tired annoyed about noisy active kids playing at home, upset disturbed black mother fatigued of difficult disobedient misbehaving children
fizkes via Getty Images

گوگل می خواهد برای کمک به حدود 48 میلیون آمریکایی بالغ را که با اضطراب-اختلالات مربوط به پیدا کردن پشتیبانی می کند. از امروز شروع, شرکت موتور جستجو اجازه می دهد تا کاربران در ایالات متحده برای تکمیل اختلال اضطراب فراگير-7 (GAD-7) پرسشنامه از خانه. هنگامی که شما به دنبال اطلاعات در مورد اضطراب شما هفت سوال بررسی به نظر می رسد در داخل دانش پانل بخشی از پلت فرم رابط است که برجسته برخی از این بیشتر مربوط حقایق مربوط به خود را پرس و جو جستجو.

از نظر بالینی-اعتبار سنجی شامل برخی از سوالات مشابه بهداشت حرفه ای ممکن است بخواهید یک بیمار در فرد است. این طراحی شده است برای ارائه دیدگاه به کسانی که احساس اضطراب در مورد چگونه علائم خود را نسبت به آنهایی که تجربه شده توسط افراد دیگر.

Google Anxiety Quiz
گوگل

دانش پنل نیز نمایش اطلاعات مرتبط با اضطراب, علائم و درمان. گوگل با همکاری اتحادیه ملی بیماری های روانی (نامی) یکی از بزرگترین بهداشت روانی در سازمان های ما به منبع اطلاعات است. سازمان سریع به نقطه ای از گوگل نمی خواهد جمع آوری و یا به اشتراک گذاری هر یک از پرسشنامه ها مردم را کامل کنید.

این سومین بار است که این دو با هم همکاری کرده اند به ارائه جستجوی کاربران با دسترسی به پشتیبانی و اطلاعات است. شما همچنین می خواهید پیدا کردن پرسشنامه طراحی شده برای کمک به کسانی که احساس آنها از افسردگی رنج می برند و یا PTSD. این نظرسنجی می آید در حدود همان زمان به عنوان های مختلف دیگر شرکت های فن آوری از جمله اسنپ چت و Facebook را مستقر جدید سلامت روان ویژگی های مربوط برای کمک به کاربران خود از طریق coronavirus بیماری همه گیر. گوگل می گوید که امیدوار است این آخرین منابع موجود در کشورهای دیگر در طول زمان است.

در این مقاله: گوگل نامی, جستجو, سلامت, اینترنت پزشکی, اضطراب, افسردگی, سلامت روانی, بیماری های روانی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن