گوگل همکاران با تشابه به برنامه های ویندوز به Chrome OS

ASUS Chromebook Flip C436
ناتان Ingraham / Engadget

برای سال نحوهی ارائه نرم افزار مجازی سازی بنابراین شما می تواند به اجرای ویندوز کامل نصب در مک, اما امروز آنها در حال مقابله با یک سیستم عامل جدید است. این شرکت فقط اعلام کرده است که در همکاری با گوگل برای کار روی آوردن کامل ویندوز پشتیبانی نرم افزار به سیستم عامل کروم شرکت دستگاه های.

که یک معامله بزرگ برای بسیاری از کسب و کار وجود دارد که اجرای قطعات مختلف میراث ویندوز نرم افزار — و یا هر کسب و کار است که می خواهد برای اجرای Microsoft Office نرم افزار بومی. آن را می تواند سیستم عامل کروم دستگاه های بسیاری بیشتر دوام در انواع فضاهای کاری است که ممکن است قبلا به تکیه بر روی ویندوز سخت افزار هر چند f است که به شما بستگی دارد که چگونه آن را به خوبی اجرا شده است.

دقیقا چگونه این کار باقی مانده است دیده می شود; تشابه تنها گفت که همکاری خواهد “یکپارچه اضافه کردن کامل برنامه های ویندوز از جمله مایکروسافت آفیس, به Chromebook سازمانی دستگاه است.” و اینکه آیا یا نه این ویژگی ها در دسترس تبدیل خواهد شد به افراد در حال اجرا به مصرف کننده دستگاههای Chromebook خارج از مدیریت محیط کار نیز مشخص نیست اما آن می تواند باز کردن درب به آن در آینده است. در حال حاضر ما باید به صبر کنید تا زمانی که نحوهی می گوید آن را آماده خواهید بود برای اضافه کردن پشتیبانی برای سیستم عامل کروم.

در این مقاله: پلسک ویندوز, Chrome OS Chromebook گوگل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>