گوگل ارائه می دهد رایگان لانه Hub به برخی از آگاه مشترکین

Nest Hub

Engadget

گوگل هیچ غریبه ای به دادن دور رایگان Assistant-دستگاه قادر است اما این شرکت آخرین ارتقاء جالب تر است که شما می توانید مانع free لانه Hub. این شرکت شروع به ارسال ایمیل به برخی از لانه آگاه مشترکین در ما به آنها ارائه دستیار فعال صفحه نمایش هوشمند. پیشنهاد شد که خال خال توسط Android Policeمعتبر است از طریق ژوئیه 31.

Nest Hub email

اندروید پلیس

اگر شما در حال حاضر دریافت ایمیل اما نمی قادر به ادعا می کنند خود را هوشمند صفحه نمایش اندروید پلیس گزارش فرآیند رستگاری است و در حال حاضر مشغول به کار است. در یک جداگانه ارائه گوگل نیز در تلاش برای تشویق برخی از مردم برای عضویت در لانه آگاه ارائه شده توسط آنها را Nest رایگان کوتاه.

تبلیغات آمده پس از گوگل کارآمد لانه آگاه است. به جای پرداخت به ازای هر دوربین جدید اشتراک شروع می شود در $60 در هر سال (یا 6 $در هر ماه) و فراهم می کند 30 روز از رویداد تصویری برای تمام لانه دستگاه های امنیتی در داخل خانه خود را. گران تر از 120 دلار در هر سال لانه آگاه به علاوه اشتراک همراه با 60 روز از تاریخ رویداد و 10 روز از 24/7 تاریخ است.

اگر شما یک لانه آگاه مشتری نگران نباشید; شما هنوز هم می تواند مانع از سخت افزار. تا ماه ژوئن 30th, YouTube, حق بیمه, YouTube Music حق بیمه و Google Play Music مشترکین می تواند ادعا Nest رایگان کوتاه.

در این مقاله: گوگل صفحه اصلی لانه آگاه لانه اسباب بازی آیفون, هوشمند, خانه, لانه Hub لانه مینی هوشمند صفحه نمایش, هوشمند, بلندگو thebuyersguide, صفحه اصلی, امنیت, اشتراک, خدمات, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>