گوگل می خواهد به اپل کارت.

وب سایت غول های در حال توسعه خود را در رقابت برای اپل کارت اعتباری با همکاری تعدادی از بانک های مختلف از جمله Stanford Federal Credit Union و سیتی بانک با توجه به تصاویر اطراف آن گوگل تلاش های کشف شده در یک گزارش جدید از TechCrunch.

Google's forthcoming credit card
منبع: TechCrunch

مشتریان را قادر به مشاهده و خرید خود را و مدیریت کارت مستقیم از طریق گوگل پرداخت برنامه. گوگل امیدوار است که کارت جدید تبدیل خواهد شد پایه و اساس گوگل, پرداخت, بر اساس این گزارش.

از طریق نرم افزار مشتریان نیز قادر به حفاری عمیق تر به خرید خود را از دیدن جایی که آنها ساخته شده بر روی یک نقشه اگر آنها می خواهند. اگر یک مشتری از دست می دهد کارت خود را, آنها به راحتی می توانید قفل آن را از گوگل پرداخت برنامه و حتی منظور جایگزینی اگر آنها می خواهند. و اگر آنها فکر می کنند که مجازی شماره کارت به سرقت رفته بود را نیز می توانید تنظیم مجدد.

گوگل فرستاده بیانیه ای به روند دیجیتال تایید برخی از گزارش.

“ما در حال کاوش در چگونه ما می تواند همکاری با بانک ها و اتحادیه های اعتباری در آمریکا به پیشنهاد هوشمند چک کردن حساب از طریق گوگل, پرداخت, کمک به مشتریان خود از مزایای مفید بینش و بودجه ابزار در حالی که نگه داشتن پول خود را در یک FDIC یا NCUA بیمه حساب” این شرکت به ما گفت. “سرب ما همکاران امروز سیتی و Stanford Federal Credit Union, و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در ماه های آینده.”

این تصاویر نشان می دهد که کارت خود را خواهد شد یک کارت تراشه ساخته شده در ویزا شبکه اما این امکان وجود دارد می تواند اشکال آن در شبکه های دیگر مانند مسترکارت. این کارت پس از آن اجازه می دهد تا کاربران را به پرداخت هزینه برای خرید در فروشگاه در حالی که نسخه مجازی از کارت پشتیبانی خواهد پرداخت آنلاین و شیر-به-پرداخت مانند گوگل پرداخت می کند در حال حاضر. کارت به خودی خود ممکن است حمایت شیر-به-پرداخت بیش از حد, با توجه به تصاویر به دست آمده توسط TechCrunch.

وجود دارد برخی از تفاوت های عمده ای بین اپل کارت و گوگل, برنامه ریزی سرمایه گذاری.

با توجه به TechCrunch گزارش کارت گوگل است که در نهایت یک کارت اعتباری و بودجه به طور مستقیم از حساب بانکی کاربر را. اپل کارت از سوی دیگر یک کارت اعتباری است که مشتریان باید برای تایید و این که می توانید دندانه دار کردن بهره اگر پرداخت کارت ساخته نیست.

اگر گوگل منتشر کارت و دستاوردهای آن هر بخار آن می تواند به اثبات می شود بسیار پر سود برای شرکت است. تا کنون این شرکت تا حد زیادی اجتناب غواصی به مالی فناوری فضایی.

البته وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی در سراسر یک کارت گوگل. برای مثال این شرکت می تواند پیگیری تراکنش های کاربر با استفاده از آن داده ها را بهتر تبلیغ به مشتریان خود است. که این بستگی به حریم خصوصی تصمیم گیری است که این شرکت در نهایت باعث می شود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو