نقشه های گوگل ادغام دوچرخه-به اشتراک گذاری مکان با ناوبری

New bicycles for hire stand in rows after being assembled at a storage facility in London, July 9, 2010, before the launch of a public bicycle sharing scheme for short journeys on July 30. The scheme, aimed at tackling overcrowding on the capital's commuter networks, is expected to generate an additional 40,000 bicycle journeys per day in the city. REUTERS/Suzanne Plunkett (BRITAIN - Tags: SOCIETY TRANSPORT)
سوزان Plunkett / ایسنا

نقشه های گوگل ارائه شده جهت به طور خاص برای دوچرخه برای سال در حال حاضر و این برنامه همچنین می تواند به شما نشان می دهد که در آن برای پیدا کردن دوچرخه-به اشتراک گذاری مکان. امروز گوگل از mashing این دو گزینه با هم و نشان دادن لنگر انداخت bikeshare اطلاعات در جهت — اگر شما دوچرخه خود را و آن را مسیر شما را به نزدیکترین دوچرخه-به اشتراک گذاری محل سکونت و شامل نزدیک ترین افت نقطه به مقصد نهایی خود را به عنوان به خوبی. آن را ترکیبی از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری وانت و رها کردن با بهترین مسیر دوچرخه سواری.

پس از نقشه های گوگل در حال حاضر زندگی می کنند در دسترس بودن دوچرخه برای انواع دوچرخه و به اشتراک گذاری شرکای شما نمی کورکورانه توان به کارگردانی یک نقطه تنها برای پیدا کردن وجود دارد هیچ دوچرخه در دسترس است. برخی از شهرستانها نیز شامل لینک از نقشه های گوگل به طور مستقیم به دوچرخه-به اشتراک گذاری خدمات از انتخاب به عنوان به خوبی.

به عنوان با بسیاری از گوگل به روز رسانی این یکی نورد طی “هفته های آینده” پس نمی شود جای تعجب نیست اگر آن را یک گزینه نیست بلافاصله. گوگل می گوید آن را در دسترس خواهد بود در 10 شهرستانها برای شروع: شیکاگو, سان فرانسیسکو, Bay منطقه واشنگتن دی سی و نیویورک هستند و ما گزینه های. آن را نیز در لندن و مکزیکو سیتی و مونترال, Rio De Janeiro, Sao Paulo و Tapei و جدید Tapei شهرستان.

در این مقاله: گوگل, نقشه های گوگل, دوچرخه های, دوچرخه, دوچرخه سواری, جهت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de