نقشه های گوگل می افزاید: Black Lives Matter پلازا در واشنگتن دی سی

نقشه های گوگل اضافه شده است یک نشانگر برای “Black Lives Matter پلازا” در واشنگتن دی سی پس از یک بخش از خیابان به طور مستقیم در مقابل کاخ سفید رسما تغییر نام داد و با شهردار این شهرستان و نقاشی با اعتراض شعار.

ناآرامی های اجتماعی است از طریق ایالات متحده بیش از چند هفته گذشته باعث کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس توسط شهرستان افسران پلیس. واشنگتن دیده است خود را, تظاهرات هزاران نفر در آن حضور داشتند.

در پاسخ به سی بخش از آثار نقاشی با کلمات “Black Lives Matter” در زرد نامه در 16 خیابان. در ژوئن 5, Washington, d. C., شهردار موریل Bowser رسمی yrenamed بخش به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا.

یک نشانگر برای زندگی مهم پلازا در حال حاضر ممکن است برای جستجو و دیده می شود در نقشه های گوگل. تغییر شد و بنا به گزارش ها انجام می شود در عرض چند ساعت از Bowser خود در اطلاعیه ای با توجه به 9to5Google.

تصویر ماهواره ای از گوگل مپ نیست و در عین حال نشان می دهد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان. اپل نقشه از سوی دیگر اتحاد خود را به روز رسانی نقشه برای نشان دادن آثار هنری بود که خال خال توسط انجمن وبلاگ نویس جین Manchun وانگ.

این چرخش سریع برای نقشه های گوگل و نقشه های اپل به روز رسانی را نشان می دهد در حال رشد برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش که همچنان به مبارزه برای عدالت نژادی به نام فلوید و دیگر سیاه قربانیان خشونت پلیس.

روندهای دیجیتال رسیده به مایکروسافت برای دیدن اگر آن است که برنامه ریزی های مشابه به روز رسانی نقشه های بینگ را اضافه Black Lives Matter پلازا. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>