گوگل باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن COVID-19 مراکز تست در نتایج جستجو

Singapore-28 DEC 2018:A photograph of the Google logo in the lobby of Google's new campus and office in Singapore, which is regional HQ.
تعریف نشده via Getty Images

گوگل در حال حاضر می تواند سطح 2,000 COVID-19 مراکز تست در سراسر 43 ایالت آمریکا هنگامی که شما جستجو برای COVID-19-اصطلاحات مرتبط این شرکت گفت: در آستانه. متاسفانه برخی از ایالت ها از سمت چپ بود — به خصوص کانکتیکات, مین, Missouri, New Jersey, اوکلاهما, اورگان یا پنسیلوانیا — به این دلیل که غول تکنولوژی را تنها نمایش مراکز تست تایید شده برای انتشار توسط مقامات بهداشتی.

هنگامی که شما انجام یک جستجو برای COVID-19 شما در حال حاضر یک “آزمایش” تب در سمت چپ از صفحه نمایش نتایج. آن را درست در کنار زبانه های دیگر از جمله علایم, پیشگیری و درمان است که می تواند به شما نشان می دهد انواع مختلفی از اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. ضربه زدن بر روی برگه به شما نشان می دهد مکان های که در آن شما می توانید آزمایش بسته به موقعیت شما. ما قادر به دسترسی به این برگه در خارج از ایالات متحده پس از آن می تواند بسیار خوب است نورد از سراسر جهان است.

گوگل شده است به طور منظم به روز رسانی نتایج آن صفحه با ویژگی های جدید است که COVID-19 اطلاعات خیلی بیشتر سازمان یافته و آسان برای پیدا کردن پس از وقوع آغاز شد. آن را راه اندازی اختصاصی coronavirus جستجو hub در ماه مارس و اخیرا آغاز شده و برجسته دولت اطلاعیه ها در مورد این بیماری همه گیر.

در این مقاله: گوگل COVID-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر