گوگل باعث می شود آن را آسان تر به استفاده از کلید امنیتی بر روی دستگاه های iOS

Google's Titan Security Keys

گوگل

گوگل در حال ساخت آن را آسان تر به استفاده از کلید امنیتی و حفاظت پیشرفته برنامه برای امنیت حساب گوگل بر روی دستگاه های iOS. با تشکر از تغییرات نورد از امروز هر کسی با دستگاه های اپل (iOS 13.3 و بالاتر) خواهد بود قادر به استفاده از گوگل Titan کلید امنیتی برای امن کاری و شخصی حساب گوگل.

چون هر دو USB و بلوتوث Titan کلید باید NFC, قابلیت ورود به سیستم باید به آسانی به عنوان ضربه زدن به کلید خود را به پشت آی فون خود را. همچنین شما می خواهد قادر به استفاده از رعد و برق کلید امنیتی مانند YubiKey 5Ci برای امنیت حساب گوگل — یا هر کلید امنیتی USB اگر شما یک اپل روشنایی to USB Camera Adapter. گوگل توصیه می کند نصب آن قفل هوشمند برنامه برای مدیریت امنیت بلوتوث کلید و استفاده از تلفن خود را ساخته شده در کلید.

گوگل نیز ساخت آن را آسان تر به استفاده از آن حفاظت پیشرفته برنامه بر روی دستگاه های iOS. این برنامه برای تمام کاربران در معرض خطر بالا برای نرم اما در خصوص این شرکت توصیه می کند که هر کسی مشغول به کار در یک ما سیاسی کمیته و یا کمپین ثبت نام در برنامه. گوگل هنوز ارائه رایگان Titan کلید امنیتی به گروه های سیاسی.

در این مقاله: گوگل, اپل, ios, امنیت, تیتان, امنیت, کلید, کلید امنیتی گوگل حساب پیشرفته برنامه های حفاظت رعد و برق کلید امنیتی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>