گوگل باعث می شود آن را آسان تر به deregister شماره تلفن خود را برای RCS پیام

Young woman using smart phone standing on street near road and car. Female's hands holding mobile device in city, close-up.
iprogressman via Getty Images

گوگل بی سر و صدا نورد (از طریق اندروید پلیس) یک ابزار جدید است که باعث می شود آن بسیار ساده تر به deregister شماره شما استفاده می شود برای آن اول RCS-فعال پیام های پلت فرم. شما می توانید در حال حاضر deregister شماره خود را در صفحه تنظیمات از برنامه پیام با فعال کردن “ویژگی های چت کردن.” اما ابزار خال خال توسط یک کاربر Reddit باعث می شود آن را ممکن است به deregister شماره خود را حتی اگر شما لازم نیست که قبلی خود را به دستگاه دیگر.

شبیه به مبتنی بر وب ابزار اپل منتشر شد برای iMessages چند سال پیش شما فقط مجبور به وارد کردن شماره تلفن شما استفاده می شود و سپس صبر کنید برای شش رقمی کد تایید. تبدیل ویژگی های چت کردن برای شماره شما ممکن است لازم باشد برای اطمینان از شما را از دست ندهید هر گونه پیام های ارسال شده به شما اگر شما تصمیم به تغییر برنامه و یا سیستم عامل. نه دریافت پیام زمانی که شما سوئیچ از iMessage برای اندروید پیام و یا بالعکس یک مشکل شایع است. سوئیچینگ از گوگل اول برنامه پیام به دستگاه به طور پیش فرض یکی مانند سامسونگ پیام و یا راه دیگری در اطراف نیز باعث می شود همین موضوع است.

این ابزار به نظر می رسد بسیار ساده برای استفاده است. و با توجه به اندیشه پلیسآن را حتی به شما اجازه می دانم که اگر آن را نمی تواند deregister شماره خود را در مورد آن در ارتباط با حامل خود را RCS سیستم به جای.

در این مقاله: آندروید, گوگل, RCS پیام, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>