گوگل با انتشار یک تلفن رایگان ابزار پشتیبان گیری برای سیستم عامل iOS

Google One

گوگل

سال گذشته گوگل, اضافه شدن اتوماتیک گوشی آندروید پشتیبان گیری به گوگل یکی از شرکت “عضویت” برنامه ای است که شامل درایو ذخیره سازی خانواده های و یک تعداد انگشت شماری از دیگر قدرت پردازش. آن را حس برای گوگل به پخت که قابلیت راست به اندروید اما امروز این شرکت اعلام کرد که به زودی همین کار را برای کاربران آی فون به عنوان به خوبی. و اینکه آیا شما با استفاده از یک دستگاه آندروید و یا آیفون گوشی قابلیت پشتیبان گیری برای همه رایگان خواهد بود صرف نظر از اینکه آیا یا نه شما باید یک گوگل یک اشتراک.

این به این معنی است که افرادی که پرداخت نمی برای گوگل یک درایو اضافی ذخیره سازی خود را پایه 15GB برای تقسیم بین جیمیل درایو, عکس, و در حال حاضر تلفن پشتیبان گیری. که به احتمال زیاد خواهید بود برای بسیاری از مردم, اما اگر شما با استفاده از درایو یا عکس مقدار از آن باید قابل اجرا است. کاربران آیفون می توانید تلفن خود را مدیریت پشتیبان گیری از طریق گوگل یک برنامه است که به زودی آن را ذخیره عکس مخاطبین و رویدادهای تقویم در حساب Google خود را. با توجه به اینکه اپل در حال حاضر دارای گزینه های پشتیبان گیری برای تمام کسانی که همه چیز (البته با لاشی رایگان 5GB از iCloud ذخیره سازی) آن تعجب نیست که من اگر این ویژگی بیشتر می رود خود خسته شده اید.

آن را بیشتر مفید برای افرادی که برای پرداخت گوگل یک پایه طرح عضویت شامل 100GB از ذخیره سازی برای 2 $در هر ماه به اندازه کافی به رانندگی و عکس و تلفن پشتیبان گیری خیلی بیشتر امکان پذیر است. اما صرف نظر از اینکه آیا شما برای پرداخت, گوگل, یکی, یا نه آن ضرری ندارد به یکی دیگر از گزینه برای پشتیبان گیری از تلفن خود را. همانطور که قبل از پرداخت گوگل یکی از اعضا شامل ذخیره سازی است که شما می توانید به اشتراک گذاری با پنج بیشتر اعضای خانواده زنده پشتیبانی از مشتری و قدرت پردازش های مختلف (در حال حاضر شما می توانید از 10 درصد در فروشگاه های اعتباری از فروشگاه گوگل, به عنوان مثال).

جدید گوگل یک نرم افزار برای iOS را نیز شامل ذخیره سازی و مدیریت ساخت آن را بسیار آسان تر برای تمیز کردن داده های مختلف است که ممکن است غذا خوردن خود را ذخیره سازی. که در حال حاضر در دسترس بر روی وب اما با توجه به چقدر همه ما تکیه بر تلفن های ما این روزها ایده های هوشمند به آن را در دسترس در این برنامه به عنوان به خوبی. ویژگی های جدید برای کاربران در دسترس خواهد بود بر روی آندروید از طریق Play Store “در روزهای آینده” در حالی که گوگل یک برنامه iOS خواهد بود “به زودی در دسترس.”

در این مقاله: google, گوگل, یک, درایو, گوگل درایو آندروید, در ios, پشتیبان, تلفن, پشتیبان گیری, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>