خرید رپورتاژ

Shoelace

گوگل

گوگل تجربی منطقه 120 واحد راه اندازی بند کفش در اواسط سال 2019 به عنوان یک راه برای کمک به مردم با هم در زندگی واقعی است. متاسفانه نوپای شبکه های اجتماعی نمی خواهد آن را از فاز آزمایشی — غول فن آوری اعلام کرده است که بند کفش است تعطیل on May 12th.

این سرویس بشود مردم به دنبال فعالیت های گروه با دیگر مردم محلی که همان منافع است. می گویند افراد علاقه مند به عکاسی که می خواهند به ملاقات یک ساقه یا کسانی که به دنبال رفقا به دیدن کنسرت با. آن را تنها برای کاربران iOS در دسترس در نیویورک, اگر چه, و هرگز کاملا ساخته شده راه خود را به مناطق دیگر.

بر اساس این تیم اعلام در وب سایت خود برنامه قربانی این بیماری همه گیر کوروناویروس. منطقه 120 می گوید آن را احساس نمی کند مانند آن است که زمان مناسب برای سرمایه گذاری بیشتر در پروژه “با توجه به زمان بحران بهداشتی” است که آن را نمی باید برنامه ای برای راه اندازی مجدد بند کفش در آینده است. گوگل را حذف تمام اطلاعات مرتبط با خدمات پس از آوریل 12th, اگر چه کاربران می توانید یک کپی از آن با پر کردن این فرم قبل از آن تاریخ است.

در این مقاله: گوگل, Shoelace, شبکه اجتماعی covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو