گوگل در حال توسعه خود پردازنده برای استفاده در دستگاه های آینده: گزارش


Illustration for article titled Google Is Developing Its Own Processor for Use in Future Devices: Report

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

پس از خرید 1.1 میلیارد دلار از مالکیت معنوی و منابع از HTC در سال 2017, به نظر می رسد گام بزرگ بعدی برای گوگل سخت افزار بخش است که ایجاد آن خود برگزیند کامپیوتر تراشه.

تبلیغات

اخبار در مورد گوگل آخرین سخت افزار توسعه می آید از یک گزارش Axiosکه ادعا می کند گوگل به تازگی موفق به دریافت اولین نمونه های کاربردی سفارشی-طراحی پردازنده کد نام Whitechapel. Axios گزارش تراشه ایجاد شد با تشکر از همکاری با سامسونگ با استفاده از این کره غول الکترونیک پیشرفته 5-نانو فرآیند ساخت.

تراشه خود را که گفته می شود 8 هسته ای ARM مبتنی بر پلت فرم به معنای به قدرت گوشی های هوشمند و, پایین جاده به طور بالقوه دیگر دستگاه های تلفن همراه مانند Chromebooks به عنوان به خوبی. در علاوه بر این به استاندارد محاسبات و پردازش وظایف Axios گزارش Whitechapel در حال تنظیم برای پشتیبانی بهتر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین-توابع مرتبط مانند گوگل دستیار و طیف وسیع تری از همیشه در گوگل خدمات مانند صفحه را “در حال پخش” ترانه شناسایی ویژگی های. Axios گزارش Whitechapel نیست و انتظار می رود به آن را به خرده فروشی دستگاه تا زمانی که در سال 2021 در اولین.

تبلیغات

Gizmodo رسیده به گوگل برای یک بیانیه رسمی در مورد این موضوع اما این شرکت کاهش یافته است به نظر.

حتی بدون تایید رسمی وجود دارد واضح درخواست گوگل برای ایجاد سفارشی تراشه های خود را برای دستگاه های تلفن همراه. بسیاری از بزرگترین تلفن سازندگان در حال حاضر در حال طراحی پردازنده های خود را مانند اپل یک سری تراشه اگزینوس سامسونگ تراشه و Huawei Kirin تراشه.

با ایجاد سفارشی سیلیکون شرکت های به دست آوردن کنترل بیشتر بر امکانات و قدرت محاسباتی که می رود به دستگاه های خود را. هنگامی که شما در نظر چه سخت گوگل شده است با تکیه به هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به قدرت طیف گسترده ای از نرم افزار ها و تجارب آزادی برای اضافه کردن اضافی تانسور هسته یا عصبی واحد پردازش بر روی یک پردازنده به نظر می رسد طبیعی مناسب است.

تبلیغات

گوگل در حال حاضر با تلاش دست خود را در ساخت کوچکتر بیشتر تک منظوره پردازنده مانند آن تیتان M امنیت تراشه یا پیکسل های بصری هسته ای که در صفحه 4 استفاده می کند به پشتیبانی پیشرفته پردازش عکس.

حتی مایکروسافت به کاوش در ساخت آن سفارشی خود را بازوی مبتنی بر تراشه به عنوان دیده می شود در Surface Pro X و آن SQ1 تراشه که این است که اساسا یک نسخه بهینه سازی از Qualcomm 8 هسته ای Snapdragon 8cx پردازنده.

تبلیغات

Dطراحی خود تراشه همچنین می تواند کمک گوگل بگیر تا اپل که برای چند سال گذشته برد عملکرد مزیت در حالی که بسیاری از همتایان اندروید تا حد زیادی متکی در از پردازنده های کوالکام و مدیاتک.

این سخت است برای گفتن چقدر تاثیر Whitechapel خود را—و یا اگر آن را حتی پیدا کردن راه خود را به دستگاه های مصرف کننده در پایان به عنوان 2021 یک راه خاموش—اما movنشستند جلو ما باید انتظار و حتی بیشتر بزرگنام gadget سازندگان به کاوش ایجاد سفارشی سیلیکون است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>