گوگل آوردن دسکتاپ ویندوز نرم افزار به Chromebooks

یکی از کلید شکایات است که مانع سنتی کاربران کامپیوتر به سوئیچ به سیستم عامل کروم است و عدم وجود برنامه های دسکتاپ. گوگل می خواهد برای رفع این حداقل برای شکل دادن به Chromebooks به یک گزینه قابل دوام تر برای شرکت های که به خصوص تکیه بر میراث apps. در همکاری با مجازی سازی نرم افزار ساز, تشابه گوگل اعلام کرده است این آوردن پشتیبانی مناسب برای برنامه های ویندوز از جمله مایکروسافت آفیس برای سیستم عامل کروم.

در یک پست وبلاگ در بحث از راه دور آینده حقوقی واجد شرایط جان سلیمان معاون رئیس جمهور از سیستم عامل کروم را بدست آورد گفت که گوگل در حال حاضر مشغول به کار با پلسک به “اضافه کردن میراث پشتیبانی نرم افزار — که شامل Microsoft Office برنامه های دسکتاپ— به Chromebooks.”

“ما طولانی شده است گفت که تقریبا هر کسب و کار می تواند نقش یک ابر کارگر و COVID-19 است به طور چشمگیری در این نقطه است. به عنوان یک نتیجه Chrome OS تیم در حال کار بر روی راه های جدید برای مطمئن شوید که هر شرکت می تواند به نفع از سرعت ایجاد شده توسط حمایت از یک ابر نیروی کار” جزایر اضافه شده است.

در حالی که گوگل نمی, نظر بر روی ویژگی های جدول زمانی سلیمان گفت: وجود دارد “بیشتر به آمده در این ماه های آینده.” آن را نیز ارائه نمی دهد هر گونه دموی یا اظهار نظر در چه نتیجه نهایی خواهد بود.

در حالی که سیستم عامل کروم کاربران همیشه دست و پا چلفتی گزینه برای اجرای ویندوز برنامه های دسکتاپ توسط جریان آنها را از طریق یک تشابه نرم افزار از راه دور سرور این بروز رسانی جدید بدان معنی است که آنها قادر خواهید بود به آنها را نصب کنید به صورت محلی در یک محیط مجازی.

محاسبات اصطلاحات کنار خط پایین Chromebooks به زودی بهتر مجهز به خدمت کاربران سازمانی است که هنوز هم به طور فعال بستگی کامل نرم افزار دسکتاپ. اما این به احتمال زیاد خواهد بود محدود به نرم افزار بهره وری و منابع فشرده برنامه های مانند بخار یا Adobe Premiere Pro از آنجایی که آنها نمی تواند از لحاظ فنی بومی در حال اجرا به اندروید یا لینوکس برنامه های.

متاسفانه حداقل در ابتدا نحوهی حمایت باقی خواهد ماند منحصر به فرد تجاری Chromebooks کاربران و نمی خواهد در دسترس برای همه است. ما رسیده ایم به Google برای کسب اطلاعات بیشتر و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

بیش از دو سال گذشته گوگل را به طور چشمگیری گسترش یافته است آنچه که کاربران می توانید بر روی Chromebook. در علاوه بر این به آندروید, برنامه سیستم عامل کروم کاربران می توانند اجرای لینوکس نرم افزار از جمله برنامه نویسی پلت فرم اندروید استودیو. Chromebook بازار به طور کلی و همچنین شاهد موج عظیمی از گزینه های پرمیوم از سامسونگ, Asus, و بیشتر. Dell گزارش همچنین انتظار می رود برای راه اندازی یک سیستم عامل کروم نسخه از آن XPS صف.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>