گوگل گسترش بازی پاس به نه کشور فراتر از ما

Google Play Pass

گوگل

تقریبا یک سال پس از گوگل معرفی بازی عبور در آندروید, آن را گسترش بازی و نرم افزار سرویس اشتراک خارج از ما. آن را در دسترس در استرالیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایرلند, ایتالیا, نیوزلند, اسپانیا و انگلستان در این هفته.

اگر شما علاقه مند شما می توانید از Google Play عبور به صورت رایگان و با یک ماه آزمایشی. شما پیدا کردن آن را در فروشگاه بازی منو. پس از محاکمه تا آن را به طور معمول هزینه $4.99/ماه برای ما کاربران. گوگل در معرفی یک برنامه سالانه است که به شما کمک مشترکان صرفه جویی در برخی از پول است. هزینه آن $29.99/سال برای کاربران در آمریکا و در اصل ساخت بازی عبور از نصف قیمت. خانواده مدیران می توانید به اشتراک گذاری به اشتراک با پنج نفر دیگر بیش از حد.

Google Play عبور شامل آگهی رایگان دسترسی به صدها نفر از بازی ها و نرم افزار های امثال سونیک خارپشت کلاسیک Stardew دره هر دو Monument Valley , بازی, AccuWeather, Pic Stitch و Dictionary.com حق بیمه. گوگل اشاره کرد بازی های بیشتری در راه هستند بعد از آن در سال که شما در اولین بازی پاس از جمله Playdigious’ تقریبا از بین رفته باغ بین و پادشاهی راش.

در این مقاله: آلمان, انگلستان, گوگل, ایرلند, ایتالیا, کانادا, نیوزلند, کشور اسپانیا, google play تصویب فرانسه googleplaypass استرالیا, موبایل, آندروید, thebuyersguide, اخبار, بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>