گوگل discontinues آن مقرون به صرفه صفحه 3a و 3a XL گوشی های

Google Pixel 3a
کریس Velazco/Engadget

گوگل رسما قطع آن صفحه 3a و 3a XL گوشی آن را تایید کرده است در بیانیه ای ارسال شده به پلیس آندروید. آن قبلا مشخص شده “خارج از بورس” در ایالات متحده فروشگاه گوگل اما در حال حاضر آن مثال می گوید آن را در حال حاضر “در دسترس نیست.” گوگل سخنگو می گوید این غول تکنولوژی به فروش می رسد از طریق موجودی خود را و شریک خرده فروشان تنها فروش دستگاه تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. غول فن آوری نمی تواند تولید هر بیشتر از آن مقرون به صرفه پیکسل صف.

کل بیانیه آمده است:

“فروشگاه گوگل به فروش می رسد از طریق موجودی خود را و تکمیل خرید و فروش صفحه 3a. برای افرادی که هنوز هم علاقه مند به خرید صفحه 3a محصول در دسترس است از برخی از همکاران در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.”

این صفحه 3a و 3a XL آغاز شد و در سال 2019 به عنوان مقرون به صرفه spinoffs از گوگل گل سرسبد صفحه 3 و 3 XL گوشی های. آنها حتی بهتر-دریافت خود را از همتایان گران تر — که رنج می برد از یک شروع با کاربران شکایت در مورد تنبل عملکرد نگران کننده عمر باتری و دوربین-ثبات مشکلات — دیدن آنها را به عنوان صفحه بهترین امکانات در بودجه است. به یاد داشته باشید آنها می آیند با صفحه 3 را بسیار ستایش دوربین و عمر باتری عالی. در حالی که گوگل هنوز به طور رسمی راه اندازی صفحه 4a 3a خروج نمی کاملا به عنوان یک شگفتی آمده: گوگل قطع صفحه 3 و 3 XL در ماه مارس است.

در این مقاله: گوگل, پیکسل, 3a, صفحه 3a XL, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im