گوگل تاخیر رتبه بندی کلیه سایت ها بر روی تلفن همراه خود نسخه تا مارس سال 2021

A person holds an iphone showing the app for Google chrome search engine. PA Photo. Picture date: Friday January 3, 2020. Photo credit should read: Andrew Matthews/PA Wire (Photo by Andrew Matthews/PA Images via Getty Images)
اندرو ماتیوز – PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

گوگل به تعویق افتاد تاریخ زمانی که آن شروع خواهد شد رتبه بندی تمام وب سایت های خود را بر اساس نسخه های تلفن همراه. در آغاز ماه مارس این شرکت گفت: این امر تبدیل به تلفن همراه برای اولین بار در نمایه سازی این سپتامبر. این شرکت در حال حاضر برنامه ای برای انتقال در ماه مارس سال 2021.

“ما درک می کنیم که در این زمان نامشخص آن همیشه آسان به تمرکز بر روی کار به عنوان در غیر این صورت, بنابراین ما تصمیم به گسترش این بازه زمانی به پایان ماه مارس سال 2021” شرکت در گفت اشاره به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دلیل اصلی برای به تاخیر بیاندازد.

در حال حرکت به همراه اول نمایه سازی چیزی است که گوگل در حال کار برای نیم دهه گذشته. این غول جستجو شروع به آزمایش با این رویکرد در سال 2016. به عنوان نشانه ای از چگونه کنون چیزهایی که آمده اند از آن به عنوان از سال گذشته این شرکت آغاز شده و نمایه سازی تمام دامنه های جدید بر روی تلفن خود را-گرا در سایت به طور پیش فرض. با وجود تاخیر, سایت, سازندگان می خواهید برای بهینه سازی وب سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در این مقاله: دامنه گوگل نمایه سازی اینترنت تلفن همراه, تلفن, رتبه بندی, جستجو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>