Google co-founder را Kitty Hawk تکه یکی از آن پرواز-ماشین پروژه های

کیتی هاوک انجام شده است با آن پرواز تک-فرد ماشین پرواز (بالا) گفت: این هفته که آن را آموخته است که همه آن را می توانید از این پروژه است.

رهبری, گوگل, بنیانگذاران, لری پیج و Sebastian Thrun که کمک به راه اندازی Google autonomous car واحد (در حال حاضر Waymo) این شرکت مستقر در کالیفرنیا گفت: آن را به نوبه خود توجه خود را به توسعه آن پیشرفته تر و قوی تر Heaviside الکتریکی هواپیما.

بروشور اولین ضربه رادار ما در سال 2017, در اطراف زمانی که ایده های کوچک “ماشین پرواز” برای حمل و نقل شهری واقعا شروع به دست آوردن کشش.

اصلی دستگاه فوق العاده نور الکتریکی-صفحه تک سرنشینه است که نگاه بسیاری مانند یک غول هواپیماهای بدون سرنشین. اما در سال 2018 Kitty Hawk پرده برداری از یک طراحی جدید برای بروشور دیجیتال که روند شرح داده شده در آن زمان به عنوان “یک متقاطع بین یک هواپیمای بدون سرنشین یک اتومبیل F1 و دریا هواپیما.”

تیم بالید خود را در ایجاد یک هواپیما که بسیار ساده به کار است که می تواند پرواز تقریبا با هیچ آموزش.

“ما می خواستیم را به سهولت از پرواز هواپیماهای بدون سرنشین به دنیای هواپیمای” این شرکت گفت: در یک پست بر روی وب سایت خود در این هفته. “ما می خواستیم به جهان نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای تبدیل شدن به یک خلبان و امن در خلبانی هواپیما.”

آن گفت که در طول عمر خود بیش از 75 نفر پرواز بروشور هر یک با دریافت کمتر از دو ساعت آموزش و به طور کلی آن را انجام بیش از 25000 موفق پرواز هر دو crewed و uncrewed.

این شرکت گفت: این افتخار ساخته شده اند برای اولین بار الکتریکی-صفحه عمودی را خاموش و فرود (VTOL) هواپیما است که می تواند پرواز غیر خلبانان اما که آن را در حال حاضر گرفته شده در این پروژه به عنوان دور به عنوان آن می تواند.

“ما آموخته اند که آنچه ما نیاز از آن چیزهایی مانند خودرو طراحی و تست و تولید هواپیما و مهمتر از همه چگونه انسانها را تجربه eVTOL” این شرکت اعلام کرد.

علاوه بر Heaviside که کیتی هاوک می گوید که 100 برابر ساکت تر از یک هلیکوپتر این شرکت نیز مشغول به کار در یکی دیگر از الکتریکی هواپیما به نام کورا یک خودمختار دو صندلی هواپیما با 12 بال نصب شده روی روتور به صورت عمود پرواز و یک فروشنده-سرپا نگه داشتن این بدان معناست که آن را نیز می تواند پرواز مانند یک هواپیما به طور منظم.

در سال 2019, Kitty Hawk امضا یک قرارداد با بوئینگ که هوافضا غول گفت کمک خواهد کرد که به “پیشبرد امن شهری هوایی تحرک” و اضافه کرد که این کراوات را ترکیب نوآوری Kitty Hawk تیم با بوئینگ مقیاس و هوافضا تخصص دادن این هواپیما تولید کننده دسترسی به یک بازار بالقوه پرسود.

اتمام طرح های شگفت انگیز از برخی از شرکت های دیگر نیز در این بازی است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>