گوگل Chromecast فوق العاده 2: همه چیز ما می دانیم در مورد آندروید streamer TV

گوگل Chromecast Chromecast و فوق العاده هستند انتخاب محبوب برای کسانی که می خواهند مقرون به صرفه و در عین حال انعطاف پذیر راه از جریان رسانه ای در تلویزیون خود را. اما گوگل منتشر نشده یک به روز رسانی دستگاه در Chromecast خانواده پس از 2018 راه اندازی 3rd-generation Chromecast. این فوق العاده است که راه اندازی در سال 2016 شده است هرگز به روز شد. آیا معنی که گوگل علاقه از دست رفته در جریان دستگاه? به دور از آن.

ما گمان گوگل نسخه جدیدی از Chromecast به زودی, و آن را ممکن است به نام “Chromecast” در همه. در اینجا همه چیز ما در مورد این شرکت بعدی رسانه های جریان دستگاه.

کنترل از راه دور هیچ

Chromecast دستگاه کار متفاوت از تمام دیگر رسانه ها streamers که در آنها واقعا نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد خود به خود. به منظور مشاهده محتوا از طریق Chromecast یک گوشی های هوشمند, قرص, و یا کامپیوتر باید اتصال به Chromecast برای شروع یک رسانه های جریان. از کاربر نقطه نظر Chromecast دستگاه لازم نیست که بر روی صفحه نمایش و رابط کاربری و این streamers هرگز حمل خود را با کنترل از راه دور — دستگاه که آغاز جریان است از راه دور.

اما بسیاری از آنها سوال که چرا گوگل هرگز دیده می شود مناسب به Chromecast واقعی سیستم عامل. پس از همه گوگل می داند که یک چیز یا دو مورد ایجاد واسط کاربر — و آن تلویزیون اندروید سیستم عامل شده است و به تدریج در حال تکامل را به یک رقیب تمام عیار برای Roku, آمازون آتش تلویزیون و تلویزیون اپل. این ساخته شده است در سیستم عامل روی گوشی سونی, تلویزیون های هوشمند و شما همچنین می توانید پیدا کردن آن بر روی مدل های فروخته شده توسط Hisense فیلیپس و شارپ.

برای یک دوره کوتاه بین 2014-2016, گوگل, آیا فروش یک دستگاه: Asus-ساخته شده از Nexus Player. این تنها گوگل مارک دستگاه برای اجرای Android TV. اما با وجود نسبتا رقابتی 100 دلار قیمت خوب و مشخصات سخت افزاری آن را ضعیف دریافت کرد به دلیل عدم وجود برنامه های مناسب و معقول و بدون جستجوی جهانی. آن را ارائه اختیاری کنترل کننده بازی اما تعداد بسیار کمی از بازی های آندروید را پشتیبانی می کند طراحی شده بودند برای یک تجربه تلویزیون.

اما اکنون به نظر می رسد مانند گوگل آماده است برای بازگشت به کنترل از راه دور مبتنی بر جریان دستگاه در بازار است.

بهترین از هر دو جهان

Nvidia Shield TV and Shield TV Pro

بین 2014 و امروز تلویزیون اندروید قابل ملاحظه ای تکامل یافته. آن را دارای یک رابط کاربری مدرن عالی ادغام با گوگل, دستیار, جستجوی جهانی و از آن پشتیبانی می کند ،

Nvidia در حال حاضر ثابت شده است که یک رسانه جریان دستگاه در حال اجرا آندروید تلویزیون می تواند موفق باشد. خود را سپر تلویزیون بلند پروازانه ابزار است که برابر است با قطعات media streamer و کنسول بازی و در بسیاری از راه های آن این است که دستگاه Nexus Player آرزو بود اما هرگز بود. اما در یک قیمت با شروع از $150, این دومین گران قیمت ترین media streamer در بازار (اپل Apple TV 4K طول می کشد نقطه بالا).

اگر گوگل ایجاد Android TV-بر اساس دستگاه که ارائه قیمت و سادگی از یک Chromecast و در عین حال با راحتی و سهولت استفاده از یک اختصاص داده شده کنترل از راه دور آن می توانید یک برنده در دست خود را.

وارد ADT-3

Google Android TV ADT-3 Dev Kit

به کمک سخت افزار و توسعه دهندگان نرم افزار ایجاد تلویزیون اندروید, تجربه, گوگل تولید کیت های آزمایش — barebones جعبه سیاه که دارای حداقل مشخصات سخت افزاری و آمد از قبل لود شده با آندروید. های اخیر از این شناخته شده به عنوان ADT-3 منتشر شد در اوایل این سال است.

وجود ADT-3 خود را در آن نشانه ای است که گوگل در مورد شروع به فروش تلویزیون اندروید سخت افزار دوباره. شده اند وجود دارد دو قبلی ADT کیت و نه به پایان رسید تا به عنوان چیزی غیر از یک ابزار توسعه دهنده. اما در سال گذشته XDA-توسعه دهندگان منتشر شده جزئیات گوگل اخیر تلویزیون اندروید نقشه راه و ارائه چند دلیل به این باور ADT-3 ممکن است بیش از فقط یک بستر تست.

برجسته از این نقشه راه است که برنامه ریزی شده علاوه بر این گوگل Stadia بازی های آنلاین خدمات به Android TV. Stadia در حال حاضر با این نسخهها کار با Chromecast فوق العاده اما این امر به احتمال زیاد بهره مندی از مدرن سخت افزاری مانند ADT-3 ارائه می دهد کامل با یک پردازنده سریع و HDMI خروجی 2.1.

اما بیشتر وسوسه انگیزی از این وحی است که اشاره ای به “دستگاه قهرمان” است که می تواند نشان می دهد که گوگل در نظر دارد تا منجر شود به عنوان مثال در سال 2020 با فروش اول گوگل-مارک تلویزیون اندروید دستگاه پس بد بخت Nexus Player.

نکات سخت افزاری

سرنخ بعدی آمد در اوایل سال جاری هنگامی که یک پر کردن FCC نشان داد آنچه به نظر می رسد گوگل مارک کنترل از راه دور. قضاوت از آن شکل نیست که از راه دور برای ADT-3. دو تن تیره-خاکستری و سفید رنگ — در حالی که لزوما نماینده یک محصول نهایی — خرس طراحی نشانه که گوگل در آن استفاده می شود صفحه گوشی و Pixelbook لپ تاپ.

اما آن را نیز یک بازی مناسب و معقول برای نگاه و احساس از گوگل به تازگی منتشر شده Stadia بازی, کنترل, که باعث می شود آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم گوگل ممکن است تماس خود را تلویزیون اندروید-صفحه Chromecast پیگیری یا صفحه تلویزیون و یا شاید Stadia تلویزیون.

قیمت و تاریخ انتشار

هنگامی که و چه مقدار ؟ این البته بزرگترین پرسش ها و همچنین برخی از سخت ترین برای پاسخ به. به منظور گوگل برای رقابت با Roku و آمازون آتش تلویزیون ما فکر می کنم Chromecast فوق العاده در حال حاضر با قیمت 70 دلار است که فقط در مورد مناسب به خصوص اگر گوگل نیست برنامه ریزی برای اضافه کردن ویژگی های مانند پورت USB و یا بسیار بالا-عملکرد چیپ ست. آن می تواند به عنوان بالا به عنوان $100, اما هنگامی که شما را به آن سرزمین شما از دست دادن هر کسی که محتوا را با یک دستگاه است که چه Roku و آتش تلویزیون دستگاه قادر به.

به عنوان زمانی که ما ممکن است این نسل بعدی پرچم در حال اهتزاز آن را نشان می دهد می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است. در اصل گوگل سالانه I/O کنفرانس توسعه برنامه ریزی شده برای ماه مه 12-14 اما پس از لغو شده است با توجه به گسترش coronavirus. اما اگر گوگل بود و در واقع آماده شدن برای راه اندازی جدید آن جریان دستگاه در صورت وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آن را نمی تواند انجام آنچه اپل انجام داده است در هفته های اخیر و آن را محصول و نرم افزار اطلاعیه های آنلاین به جای.

در صورتی که نمی آیند به تصویب بعدی به احتمال زیاد پنجره اکتبر است. در سال گذشته گوگل برگزار شد “ساخته شده توسط گوگل” سقوط رویداد برای محصولات جدید خود را با صفحه گوشی به عنوان اصلی.

بنابراین وجود شما به آن است. آن را تا حد زیادی به چسبیدن به کلاه خود را و آن را بیشتر به حدس و گمان در این نقطه, اما ما به شما نگه داشتن این صفحه به روز شده به عنوان به زودی به عنوان ما یادگیری جزئیات بیشتر در مورد آینده Chromecast/صفحه تلویزیون/Stadia دستگاه تلویزیون.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر