گوگل به ارمغان می آورد لنز متن ترجمه به KaiOS گوشی در هند

Google Lens translate KaiOS

گوگل

یکی از ویژگی های مفید شما می توانید دسترسی از طریق دستیار در اندروید و iOS توسط گوگل لنز ترجمه. این ابزار اجازه می دهد تا شما را به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از چیزی است که در دنیای واقعی و اجازه لنز رونویسی متن به زبان شما می توانید به عنوان خوانده شده. گوگل در حال حاضر ساخت که قابلیت های موجود در KaiOS های همراه در هند.

KaiOS اگر شما نیاز به یک یادآوری است که یک سیستم عامل برای گوشی های هوشمند که شامل انتخاب سرویس های گوگل. از سال گذشته این نرم افزار در حال اجرا بر روی بیش از 80 میلیون دستگاه در سطح جهان است. و توسط یک برآورد آن گذشت iOS در سال 2018 شد-محبوب ترین سیستم عامل تلفن همراه در هند.

به روز رسانی می افزاید: اختصاصی “دوربین ترجمه” را فشار دهید برای KaiOS’ نسخه دستیار. با ضربه زدن به آیکون های هندی کاربران می توانید ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از یک برچسب محصول, خیابان, ثبت نام یا سند و دستیار ترجمه متن به فارسی, هندی, بنگالی, Telugu, Marathi یا تامیل. پشتیبانی از دو زبان دیگر — کانادا و گجراتی — است که به زودی. مانند گوشی های هوشمند خود همتای دستیار در KaiOS همچنین می توانید کلمات را با صدای بلند به عنوان به خوبی به عنوان آنها تعریف می شود.

“این گام دیگری است در تعهد ما به زبان های دیگر در دسترس برای همه” گوگل گفت. “… ما امیدواریم که این فعال خواهد شد میلیون ها نفر از KaiOS کاربران در سراسر کشور به یک مطلب بدون درز زبان را تجربه کنند.”

پس از آن اولیه $22 میلیون سرمایه گذاری در KaiOS در سال 2018 گوگل کار کرده با این شرکت را بیشتر از آن خیمه خدمات و برنامه های موجود بر روی پلت فرم. این حرکت نیز می آید بر روی پاشنه از یک جداگانه گسترش گوگل ساخته شده به هند است. هفته گذشته این شرکت خریداری 4.5 میلیارد دلار سهام در Jio این کشور بزرگترین حامل های بی سیم. این دو گفتند که توسعه کم هزینه گوشی های آندروید به عنوان بخشی از این همکاری است.

در این مقاله: jio گوگل, دستیار, گوگل, ویژگی های گوشی های kaios موبایل, نقشه های گوگل, لنز, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>