خرید رپورتاژ

Google Home

Engadget

گوگل در حال ساخت آن را آسان تر برای دریافت نتایج شخصی از دستیار حتی اگر شما به اشتراک گذاشتن یک دستگاه با کاربران متعدد است. غول فن آوری به روز رسانی دستیار صوتی ویژگی های بازی به طوری که دستگاه خود را با دقت بیشتری می تواند شناسایی فرد صحبت کردن به آن است. صدای بازی همانطور که می دانید به شما می دهد یک راه برای آموزش دستیار به رسمیت شناختن صدای خود را. نسخه جدید و بهبود یافته افزایش صدای AI دقت توسط شما باعث می گویند کامل عبارات و نه فقط “هی گوگل” هنگامی که به شما در تنظیم کردن این قابلیت. آن را از شما درخواست برای گفتن عباراتی مانند “هی, گوگل, بازی, تمرین, لیست پخش” یا “هی گوگل چه زمان طلوع آفتاب?”

Google
گوگل

Google Voice مطابقت با افزایش همراه داغ بر روی پاشنه از دیگر اجرای معنای به لحن خوب دستیار صوتی. این شرکت همچنین به تازگی آغاز شده نورد از “هی گوگل” گزینه حساسیت به دستیار سخت تر یا آسان تر است اگر شما می خواهید آن را به حتی بیشتر پاسخگو — به ماشه با hotword.

در این مقاله: گوگل دستیار صوتی, مسابقه, گوگل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو