گوگل می افزاید: p 1440 جریان قطعنامه برای Stadia در کروم

Jotun: Valhalla Edition
Jotun: Valhalla Edition

گوگل نورد از یک p 1440 جریان قطعنامه برای Stadia در کروم تا بازیکنان با وضوح بالا مانیتور نمایش می دهد sub-4K تصاویر بهتر از 1080p. آنها هنوز هم می خواهید برای دیدار با تمام الزامات مورد نیاز برای بازی در 4K برای لذت بردن از ویژگی های جدید هر چند از جمله Stadia نرم افزار اشتراک یک شبکه با سرعت حداقل 35Mbps یک تلویزیون 4K با Chromecast فوق العاده و یا یک PC ویندوز/Chromebook با VP9 سخت افزار رمز گشایی و یک مانیتور 4K.

غول فن آوری اعلام کرده است که قطعنامه جدید در یک پست در Stadia جامعه وبلاگ همراه با سرویس ها و بازی های آینده. Jotun: Valhalla Editionیک بازی اکشن-بازی اکتشاف بر اساس اساطیر نورس و Sundered: Eldritch Editionیک دست کشیده platformer در حال حاضر برای خرید در دسترس در مراکز فروشگاه برای 15 $و $20 ،

مورتال کمبت 11: Aftermath داستان گسترش است که به شما می دهد دسترسی به سه جنگنده های جدید — Sheeva, فوجین و Robocop — در حال حاضر نیز در دسترس بر روی Stadia برای $40. در ضمن PUBG را رتبه بندی حالت است که در حال حاضر به صورت رایگان هر چند آن را تنها در دسترس برای بازیکنان با استفاده از یک کنترل کننده. در نهایت گوگل نشان داده است که Stadia بازیکن می تواند ادعا می کنند این کتیبه ها بزرگتر آنلاین به صورت رایگان شروع در ژوئن 16. این بازی خواهد آمد با crossplay پشتیبانی برای کامپیوتر, اجازه می دهد تا مشترکین به حمل و پیشرفت خود را به گوگل پلت فرم بازی.

در این مقاله: Stadia, گوگل, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>