Gogoro را Eeyo 1s است تا نور شما تقریبا فراموش نکنید که آن را به یک e-دوچرخه

بیشترین رفت و آمد e-دوچرخه سنگین هستند. اکثریت قریب به اتفاق فولاد یا آلومینیوم فریم های که نیاز به یک

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

بیشترین رفت و آمد e-دوچرخه سنگین هستند. اکثریت قریب به اتفاق فولاد یا آلومینیوم فریم های که نیاز به یک موتور قدرتمند و بزرگ باتری به حرکت می کند. آنها بزرگ برای سوار -- الکتریکی کمک های بیشتر باعث می شود تا وزن-اما دشوار است به انجام یک پرواز از پله ها یا آسانسور بر روی یک دیوار در خانه ایستاده است. Gogoro اما در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است. این شرکت تایوانی بهترین و شناخته شده برای آن مجموعهای از هیپ برقی اسکوتر ساخته شده خود را برای اولین بار e-دوچرخه با فندک فیبر کربن به جای. در تئوری آنها نباید نیاز به قدرت زیادی به حرکت می کند و با گسترش چنین باتری زیادی بسته است.

که کاهش وزن می آید در هزینه ، به طور منظم Eeyo 1 که مکمل آن کربن قاب و چنگال با یک آلیاژ seatpost فرمان و رینگ دلار هزینه 3,899. فندک Eeyo 1s است که تقریبا به طور کامل کربن شما را به مجموعه ای $4,599. که پوچ برای فیبر کربن دوچرخه, اما آن را به مراتب بیشتر از آنچه شما را پرداخت برای یک سنگین تر e-bike گزینه توسط VanMoof, گاوچران Coboc و تعداد بی شماری از تولید کنندگان دیگر.

بنابراین قیمت به ارزش آن ؟ و Gogoro زده حق تعادل بین وزن و موتوری با قدرت و به اصطلاح "هوشمند" ویژگی های دوچرخه? پس از سوار شدن بیش از 90 مایل در Eeyo 1s من یک ایده خیلی خوب بود.

طراحی

Gogoro Eeyo 1s
جدی Nexus 5 vibes.
نیک تابستان/Engadget

یکی از همکاران من بهترین گفته: "این که یک قاب." Gogoro نیست اولین بار به منظور توسعه یک دوچرخه که ندارد یک صندلی ، (Superstrata 3D-چاپ یون e-دوچرخه را یک ترفند مشابه.) انحنای و بدون وقفه خطوط قاب هر چند را Eeyo 1s یکی از به یاد ماندنی ترین. لوله بالا برای مثال نیز اقامت صندلی اجرا می شود که مورب عقب به چرخ عقب. به طور مشابه, لوله پایین به طور طبیعی از تجزیه دو برای تبدیل شدن به زنجیره ای بماند که اجرا می شود در پایین سمت کاست و محور عقب. آن را به شکل فوق العاده است که باعث بی شماری دو طول می کشد در جاده ها است.

فیبر کربن قاب باریک است ، اکثر e-دوچرخه نیاز به یک دلپذیری لوله پایین به پنهان کردن خود را یکپارچه باتری. در غیر این صورت منبع قدرت است که معمولا در چشم ساده — متصل به صندلی لوله های تحت عقب رک و یا که در آن جبهه حامل معمولا نشستن. Gogoro را Eeyo 1s می کند هیچ کدام از این چیزها. در عوض 123Wh باتری مهر و موم شده در داخل یک فلز بزرگ سیلندر است که نشسته است در مرکز چرخ عقب (که بعدا بیشتر). آن را غیر معمول قرار دادن که تساوی چشم نگه می دارد و قاب باریک است.

طراحی چشم نواز کامل نیست هر چند. حذف صندلی tube مثلا باعث می شود آن را دشوار برای تنظیم ارتفاع زین. این شرکت ارائه می دهد پنج seatpost طول در خرید است که باید در نظریه تناسب کامل در خارج از جعبه. اگر شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن هر چند شما نیاز به باز کردن دو پانل در قسمت زیرین قاب — که یکی از آنها متصل است با پیچ و شل داخلی گیره نگه می دارد که seatpost امن. دومی نیاز به یک کلید سحر و جادو و پیدا کردن زاویه صحیح در یک فضای کوچک مشکل است. من نمی توصیه به تغییر زین ارتفاع بنابراین حتی اگر شما flatmate کودک و یا دیگر قابل توجه است کاملا متفاوت به قد و قامت شما است.

زمانی که من برای اولین بار کف چشم بر روی دوچرخه من فکر کردم آن را طولانی از دست رفته خواهر و برادر محبوب من نکسوس 5.

این Eeyo 1s تنها در یک رنگ: سفید گرم است. اگر شما می خواهید یک flashier خرچنگ نارنجی یا ابر آبی, شما نیاز به خرید سنگین تر Eeyo 1 به جای. من شکایت نیست هر چند به دلیل سیاه-و-سفید دسته کوچک موسیقی جاز مورد علاقه من است از این دسته به هر حال. زمانی که من برای اولین بار کف چشم بر روی دوچرخه من فکر کردم آن را طولانی از دست رفته خواهر و برادر محبوب من Nexus 5 گوشی های هوشمند.

Gogoro تصمیم گرفتند برای 'بالابر' فرمان که منحنی به سمت بالا از دو طرف گیره. مدتها خم همیشه کمی نسبت به شما بیش از حد هر چند هیچ چیز مانند VanMoof را S3 و دیگر دوچرخه با رزمناو سبک میله های زندان. این انتخاب شما را تشویق به حفظ اسپرت موقعیت در حالی که دوچرخه سواری. من فکر کردم من می خواهم از دست S3 را درست تر و آرام سبک سواری, اما نه در مورد همه. من در یک مخلوط BMX و دوچرخه کوهستان بنابراین کمرنگ تهاجمی راه اندازی احساس بیشتر آشنا.

فراست و یا عدم آن

Gogoro Eeyo 1s
شما نیاز به یک گوشی هوشمند به بررسی باتری را شارژ باقی مانده.
نیک تابستان/Engadget

بر خلاف بسیاری از e-bikes, شما نمی خواهد پیدا کردن یک نمایش واقع به قاب و یا فرمان بنیادی. این Eeyo 1s می کند کشتی با لاستیک های هوشمند گهواره هر چند یکپارچه است که می تواند تغییر بین حالت افقی و عمودی. دلیلش این است که این برنامه همراه است که نیاز به تغییر هر چیزی کاملا بر روی دوچرخه. که شامل باز کردن آن — وجود دارد هیچ قدرت فیزیکی دکمه چک کردن باتری و تنظیم تنظیمات مختلف مانند اینکه آیا دوچرخه باید قفل خودکار پس از اتصال بلوتوث تمام شده برای 5 10 یا 15 دقیقه.

Gogoro نیست برای اولین بار به ساخت یک e-دوچرخه های بدون صفحه نمایش و یا کنترل های فیزیکی. عمدتا-عالی کابوی که من بررسی در سال گذشته بود. هنوز هم این شرکت تصمیم گیری می تواند گاهی اوقات نا امید. طول می کشد تا نیمه دوم برای تلفن خود را برای ایجاد یک اتصال بلوتوث با دوچرخه و برای مثال یکی دیگر از طولانی مطبوعات به 'باز' موتور. که افتضاح نیست, اما آن را احساس عجیبی ناکارآمد اگر شما استفاده می شود برای پریدن از روی یک دوچرخه و تنظیم کردن بلافاصله. دوست داشتم این گزینه هم برای باز کردن Eeyo 1s با دکمه فیزیکی دنباله ای شبیه به VanMoof e-دوچرخه. اگر Eeyo 1s قفل شده است و گوشی شما اجرا می شود از باتری شما هیچ گزینه ای جز سوار شدن به خانه با پدال قدرت به تنهایی.

در ابتدا من در آرزوی یک صفحه نمایش. Gogoro همراه برنامه است که به خوبی طراحی شده (لطفا Gocycle توجه داشته باشید) و آسان به عنوان خوانده شده در یک فاصله اما یک ذره نور در اطلاعات است. و در سیل باد و بارندگی من می خواستم برای نگه داشتن ارزش من وان پلاس 8 در جایی کمی امن تر است. اما این احساسات به زودی پژمرده. من به راحتی پریشان صفحه نمایش و نشان داد که حذف آن به من کمک کرد ماندن هر دو توجه و آرام در جاده ها است.

اگر من مجبور به انتخاب بین وزن و هوشمند با ویژگی های من را انتخاب کنید سابق در هر زمان.

علاوه بر این دوچرخه ندارد چراغ یکپارچه, سیستم زنگ خطر و یا ساخته شده در GPS ردیابی. آن را ساده و در بسته بندی بهتر و بدتر است. دوست داشتم برخی از چراغ های جلو و عقب, مثلا, اما درک است که آنها را وزن اضافه شده و نیاز به برخی از فوق العاده کابل کشی در قاب. من نوشته ام قبل از اینکه در مورد VanMoof امنیت سیستم است که در حالی که غیر قابل نفوذ, کمک درمان ترس من از دوچرخه دزد یک زن و شوهر از سال پیش. من از ذهن نیست که Eeyo 1s ندارد زنگ هشدار و یا ردیابی GPS ، Gogoro e-دوچرخه گران است که من هرگز احساس راحتی ترک آن را در خارج از یک کافه و یا فروشگاه — حتی اگر آن را محافظت شده توسط یک سیستم مانند VanMoof است. این امر می تواند ترک یک بوگاتی تصادفی کنار خیابان.

به طور کلی من فکر می کنم Gogoro گرفته است رویکرد مناسب. دوچرخه احساس تصفیه شده و عاری از 'خوب است اما در نهایت inessential' درهم و برهمی. انداختن تمام کسانی که امکانات لازم بود بیش از حد برای نگه داشتن Eeyo 1s تا جلال نور است. اگر من مجبور به انتخاب بین وزن و هوشمند با ویژگی های من را انتخاب کنید سابق در هر زمان. دیگران ممکن است اختلاف نظر دارند و این خوب است. درست مثل یک بوگاتی Gogoro می داند که در آن برای اولین بار e-bikes نمی خواهد درخواست تجدید نظر به همه. "در حالی که دیگر e-bikes نگاه به حل فایده چالش ها و آنچه ما می خواستیم به انجام می شد را از لذت و هیجان را به سوار شدن" هوراس لوقا مدیر عامل شرکت Gogoro گفت. "من به این تیم بسیار ساده پایان نامه: من گفت:" به من یک دوچرخه است که باعث می شود من احساس می کنم مثل من و هستم 18 دوباره.'"

عملکرد

Gogoro Eeyo 1s
این Smartwheel پوشش داده شده است در یک آلیاژ آلومینیوم.
نیک تابستان/Engadget

که فلز سیلندر من که قبلا ذکر شد ؟ این نه تنها شامل باتری. Gogoro به اصطلاح Smartwheel پلت فرم همچنین شامل یک 250W موتور و تمام سنسور های مورد نیاز برای نظارت بر خود را با سرعت و تلاش است. من دیده ام هرگز یک سیستم کاملا آن را دوست دارم و در ابتدا شک و تردید در مورد چگونه آن را انجام می دهد در کنار دروازه کربن کمربند درایو.

این Eeyo 1s دارای سرعت بالا از 25KMH (15.5 مایل در ساعت) در اروپا و 31KMH (19MPH) در ایالات متحده است. اگر تعداد کسانی که صدای آشنا, آن را به خاطر آنها به اشتراک گذاشته شده توسط تقریبا در هر رفت و آمد e-دوچرخه سواری در بازار در حال حاضر. در اروپا شما نمی نیاز به یک مجوز شماره صفحه و یا بیمه ارائه شده دوچرخه در پوش 250W و 25KMH. اکثر ایالات در ایالات متحده در ضمن باید به تصویب سه کلاس سیستم دوچرخه برقی. پایین ترین طبقه بندی که برای پدال-کمک e-دوچرخه های بدون دریچه گاز و سرعت بالا از 32KMH می تواند زده در هر جایی که یک دوچرخه عادی مجاز است از جمله جاده های multi-استفاده از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری تنها خطوط و مسیرهای.

شما می توانید خانه خود را در منطقه و نرم افزار-کنترل سرعت بالا از طریق نرم افزار همراه. (قبل از انتشار نسخه از برنامه به من اجازه انتخاب بین ایالات متحده و تایوان و اروپا و ژاپن است.) حتی در ایالات متحده تنظیم آن را دشوار برای رسیدن به تبلیغ سرعت بالا. موتور از دست می دهد مورد علاقه در اطراف 24-27KMH (15-17MPH) و از آنجا که این دوچرخه تک چرخ دنده ها بسیار کم است شما نمی توانید به هر سریعتر با مطلق قدرت پدال.

"شیرین آن نقطه است 21-25KMH است که سرعت ترین دوچرخه شهری رفت و آمد در اروپا است."

"این Eeyo 1 طراحی شده بود برای شهرستانها که در آن stop-and-go ترافیک به معنی سواران باید چالاک و سریع, اما آنها به ندرت فرصتی برای رسیدن به سرعت های بالا" یک Gogoro سخنگوی گفت. "شیرین آن نقطه است 21-25KMH است که سرعت ترین دوچرخه شهری رفت و آمد در اروپا است."

این شرکت مناسب است. متوسط رفت و آمد آشغال با چراغ های ترافیک و عبور عابر پیاده. توقف. شروع می شود. توقف. شروع می شود. دوچرخه سواری همواره به طور بالقوه سریع تر از رانندگی به دلیل شما قادر به بافت از طریق ترافیک و اردک پایین سمت خیابان است که بیش از حد باریک برای اتومبیل. هنوز شما در حال به اشتراک گذاری این شهرستان با عبور و مرور و سایر کاربران جاده ها است که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای رسیدن و حفظ همان سرعت که شما می توانید آمار در حومه شهر.

Gogoro Eeyo 1s
این Eeyo 1s کشتی با یک دروازه کربن کمربند درایو.
نیک تابستان/Engadget

جابجایی و شتاب رو بیشتر مهم است. خوشبختانه Eeyo 1s ناخن های هر دو. گام بر روی دوچرخه با فشار بر روی پدال و بوم — از 250W موتوری برای شما ارسال خواهد پرواز رو به جلو با رضایت پشت سر هم با سرعت. آن را مانند یک 100 متر قهرمان دو سرعت انفجار از بلوک. من هرگز یک بار احساس می کردم که دوچرخه در حال حرکت بود به طوری سریع است که من ممکن است از دست دادن تعادل من و veer به نزدیکی بوش ، کربن قاب و ورزشی فرمان را به دوچرخه احساس فرز بیش از حد زمانی که شما در حال مرور می شود و یا مانور در اطراف پیاده که پا به جاده ها ،

بهتر است Eeyo 1s فوق العاده hill-کوهنورد. بر خلاف VanMoof را S3, موتور آسان نیست زمانی که شما در رسیدن به این راه دشوار شیب. اگر هر چیزی, آن تلاش می کند سخت تر است. که این مهم به دلیل وجود دارد هیچ دکمه توربو برای پاییز پشت در اگر پاهای خود شروع به بیرون دادن. کمک بسیار قابل توجه است که من اغلب احساس مانند مواد مخدر-سوخت لنس آرمسترانگ مقابله با کوه مرحله از تور دو فرانس. آن را تقریبا بیش از حد آسان (بله, من نمی توانم باور من گفت که هر دو) و من احساس گناه هر زمان که من گذشته افزایش یافت دیگر دوچرخه سواران بود که مخلوطی از شوک و حسادت در چهره خود را.

متاسفانه رفتن در سراشیبی یک داستان متفاوت است. من زندگی می کنند در یک منطقه حومه با آشغال کوتاه, صعود شیب دار و طولانی و تدریجی کاهش می یابد. وقتی رسیدم بالای خصوص دشوار صعود من واکنش طبیعی است که به یک نفس عمیق بکشید و سوار کردن طرف دیگر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اگر شما به دست آوردن شتاب به اندازه کافی برای تحت الشعاع قرار دادن 32KMH (با تشکر از جاذبه!) دوچرخه موتور را خلاص کنید و وارد "حالت حفاظت" متوقف می شود که آن را از پشت در تا زمانی که شما آهسته به حدود 11KMH (7MPH).

کمک بسیار قابل توجه است که من اغلب احساس مانند مواد مخدر-سوخت لانس آرمسترانگ.

هر دو آستانه در حال بدجور غیر عملی است. اگر شما در حال سرازیری پایین تپه از آن آسان است به پیش افتادن از 32KMH با جاذبه به تنهایی. شما می توانید فلفل ترمز البته به سرعت خود را نگه دارید در بررسی و جلوگیری از دوچرخه از ورود Protection Mode. اما احساس می کند که غیر طبیعی و شدید ناکارآمد راه استفاده از طبیعی سیاره زمین است. انتظار برای دوچرخه به آمار 11KMH است به همان اندازه دردناک به خصوص اگر شما در مورد دیگر شروع به صعود دشوار. دیگر e-bikes من تست کردم اصلا این مشکل آنها خاموش کردن زمانی که آنها در رسیدن به این نرم افزار موظف به سرعت بالا و دوباره درگیر به عنوان به زودی به عنوان شما اردک در زیر آن را دوباره.

Gogoro Eeyo 1s
صفحه نمایش با Protection Mode فعال می شود (چپ) و تنظیمات صفحه (سمت راست).
نیک تابستان/Engadget

"هنگامی که ما کاهش قدرت موتور از [این] Smartwheel موتور می شود یک ژنراتور" یک Gogoro سخنگو گفت: Engadget. "[دوچرخه] پس از آن منتظر می ماند تا زمانی که ولتاژ تولید شده توسط موتور کمتر از ولتاژ باتری بسته به رزومه موتور و قدرت کمک کند. اگر ما resume [at] سرعت [بالاتر] از 12KMH که ولتاژ بالاتر از این موتور می تواند آسیب به باتری بسته است."

به طور معمول این امر می تواند یک معامله شکن. اما Eeyo 1s است به طور چشمگیری سبکتر از بسیاری از e-دوچرخه است و از این رو قابل دوام برای سوار شدن بدون هر گونه برق کمک. این فوق العاده است اما بیگانه احساس. بیشتر پدال-کمک به دوچرخه نمی بسیار سرگرم کننده برای سوار شدن بر چیزی جز بالاترین سطح قدرت تنظیم. آنها به سادگی بیش از حد سنگین و نیروی شما به پدال فقط به عنوان سخت اگر نه سخت تر از شما را در یک معمولی دوچرخه سواری جاده. و اگر موتور خاموش است به طور کامل ؟ آماده شدن برای یک تمرین جدی ، این Eeyo 1s در ضمن سبک تر از غیر دوچرخه برقی, من به طور معمول سوار. که به معنای من مهم نیست که موتور گاهی اوقات قطع یا کاهش کمک های خود به دلیل آن هنوز هم مورد نیاز تلاش کمتر از معمول من دست دوم clunker.

هنگامی که موتور آمده در آن نیست و بسیار گسسته است. فعال Smartwheel باعث می شود نور سوت و سر و صدا که شنیده می شود با هر کسی در یک چهار متر شعاع. صدا نیست افتضاح است, اما آن را با صدای بلند به اندازه کافی برای از بین بردن غیر این صورت سکوت سوار را از طریق یک پارک پر از خش خش درختان و birdsong. تلنگر-سمت سوت مانند پایین کلید بل برای عابرین پیاده و دوچرخه سواران دیگر که ممکن است خود آگاه و به سرعت نزدیک شدن حضور. صدا همچنین اجازه می دهد تا شما می دانید دقیقا زمانی که موتور و نیست مشغول اند. که انتقادی به این دلیل که دوچرخه نیست که بازخوانی مانند Gocycle درخشان 'کابین' نمایش و یا یک بخش در برنامه است که نشان می دهد چقدر سخت SmartWheel کار است.

محدوده

Gogoro Eeyo 1s
این 123Wh باتری طول می کشد حدود 50 مایل در هر بار شارژ.
نیک تابستان/Engadget

Gogoro می گوید: Eeyo 1s باید مدیریت 40-55 مایل (64-89KM) با یک شارژ. که تقریبا همان است که در دیگر شهرستان محور e-bikes من تست کردم از جمله کابوی و Gocycle GXi. برای مقایسه VanMoof ادعای خود را S3 می توانید مدیریت 37 تا 93 کیلومتر (60 تا 150 کیلومتر) و من به طور متوسط حدود 50 مایل در حالی که آزمایش که دوچرخه در اوایل این سال است.

من نقشه برداری 11.5 مایل مسیر در منطقه محلی است که شامل افزایش ارتفاع از 447 پا (حدود 136 متر). در روز اول من به پایان سفر در 48 دقیقه و تنها 10 درصد از دوچرخه باتری. در تئوری این بدان معنی است که من می تواند تکرار این سفر پنج بار قبل از باتری زد. چند روز بعد, چند, من استفاده می شود 24 درصد تکمیل همان مسیر در یک زمان یکسان.

آیا مانند غبار نم نم باران در بخش بازی در دومین تفرج? یا من به سادگی رکاب زدن سخت تر در اولین روز ؟ این سخت است برای گفتن. در طول آزمون دوره هر چند من قادر به اضافه کردن 52 مایل (84 متر) در یک شارژ که من فکر می کنم کاملا محترم برای رفت و آمد دوچرخه.

این دوچرخه می آید به شکل نعل اسب شارژر که زحمت ورقه به خارج از Smartwheel.

اگر شما مایل به سوار شدن در حالت سازگار با محیط زیست بیش از حد شما می توانید گسترش Eeyo 1s' محدوده و حتی دورتر. با این قدرت تنظیم دوچرخه تنها از دست داد 6 درصد از شارژ خود را در طول 11.5 مایل مسیر. جالب این زمان من صرف تکمیل حلقه تقریبا یکسان بود به من ضبط شده در حالت بیش از حد. من این را به فرصت — گاهی اوقات شما فقط خوش شانس و لازم نیست که صبر کنید در هر چراغ راهنمایی — و چه آسان دوچرخه سوار با تنها حداقل موتوری کمک.

Gogoro Eeyo 1s
شامل شارژر پیچد اطراف این طرف Smartwheel.
نیک تابستان/Engadget

این Smartwheel است که از لحاظ فنی قابل جابجایی است اما این روند وقت گیر است و این شرکت را تشویق نمی کند آن را. به جای من شک دارم هر Eeyo 1s مالک را حفظ خواهد کرد و اتهام دو چرخ ماشین در گاراژ یا اتاق. این دوچرخه می آید به شکل نعل اسب شارژر که زحمت ورقه به خارج از Smartwheel. فلز قوطی هرگز در واقع حرکت می کند — پره و تایر به سادگی چرخش در اطراف آن را به شارژر متصل از طریق همان نقطه در هر زمان. آن را کاملا درخشان در طراحی آن نیز تضمین زیبا و براق قاب خراب نمی, شارژ توسط پورت و لاستیک های تصویه هوا.

دوچرخه را شارژ زمان به همان اندازه چشمگیر است. این Eeyo 1s است به طوری که در آن تنها نیاز به یک 123Wh باتری بسیار کوچکتر از آنهایی که ارائه شده در کابوی و VanMoof را S3 — برای رسیدن به یک رقابتی محدوده. کوچکتر اندازه باتری به معنی این دوچرخه تنها 2.5 ساعت از صفر به 100 درصد است. که می تواند مفید باشد اگر شما در حال کار در دفتر و تنها می دانم در اواسط بعد از ظهر که خود را Eeyo 1s می تواند با استفاده از یک بالا.

قابل حمل

به طور معمول من می خواهم توضیح دهید که چگونه آن را غیر عملی است برای بسیاری از مردم خود را به یک e-دوچرخه سواری با یک غیر-باتری قابل جابجایی است. اگر شما زندگی می کنند در بالای یک بلوک آپارتمان به عنوان مثال, شما احتمالا نمی فانتزی سقز سنگین دوچرخه از پله ها بالا هر روز. این Eeyo 1s قابل ملاحظه ای است نور ، که ویژه 'باز کردن قاب' طراحی نیست فقط به نظر می رسد برای هر دو. آن را طراحی شده است بنابراین شما به راحتی می توانید لغزش را به یک دست و از طریق حمل دوچرخه بیش از یک شانه. من زنده در زمین-آپارتمان طبقه اما سعی حمل Eeyo 1s تا چند متفاوت راه پله آشغال در اطراف پورتسموث یک شهر در انگلستان شناخته شده برای آن تاریخی کارخانه کشتیسازی. حتی برای کسی مثل من که هیکل یک ماکارونی اودن آن تقریبا گردیده است.

Gogoro Eeyo 1s
Easy-peasy.
نیک تابستان/Engadget

من سوار یک اتوبوس و یا قطار از COVID-19 همه گیر آغاز شده است. تحت شرایط عادی هر چند من می توانم تصور کنید که چگونه مفید این Eeyo 1s خواهد بود به عنوان یک به اصطلاح "آخرین مایل" راه حلی. Gogoro دوچرخه باید آسان به بلند کردن و حمل بر روی یک overground قطار, مثلا و یا پایین پله ها که منجر به یک ایستگاه مترو. وزن و متفکر طراحی قاب را ندارد دوچرخه هر کوچکتر ، این بدان معناست که شما هنوز هم نیاز به فضای کافی برای شارژ کردن دوچرخه خود را در خانه و گاراژ یا ریختن است. و من می دانم که برخی از کارفرمایان نمی مانند کارکنان خود را شارژ باران خیس e-دوچرخه کنار میز. حتی پس Eeyo 1s احساس می کند مانند یک دوچرخه خواهد بود که عملی و لذت بخش به خود در یک شهر شلوغ محیط زیست است.

خلاصه

Gogoro طراحی کرده Eeyo 1s برای یک گروه خاص از مردم است. یکی که می خواهد نه اشتیاق — e-دوچرخه است که نور به اندازه کافی برای حمل در اطراف یک دست است. این مشتریان در حال آماده به چشم پوشیدن از برخی از فانتزی دوچرخه هوشمند, ویژگی های, از جمله یک سیستم زنگ خطر و چراغ یکپارچه برای به دست آوردن این رویا دو چرخ است. و آنها می خواهند که وزن به تولید یک سوار که ستمکار سریع از حالت ایستاده شروع و آسان تر برای سوار هر دو تا تپه و بدون موتوری کمک. اگر شما یکی از این افراد Eeyo 1s ارائه می شود. آن را به طور جدی گران قیمت و حتی توسط e-دوچرخه استانداردهای اما می آید با یک کربن قاب که به سادگی ارائه شده توسط تکنولوژی محور رقبا مانند VanMoof.

دیگر فیبر کربن دوچرخه الکترونیکی وجود داشته باشد. شما می توانید خرید Ribble استقامت SLe, مثلا و یا یک تعداد انگشت شماری از مدل های مختلف از مارک های مانند Orbea تخصصی و تمرکز. این مناسب دوچرخه های جاده هر چند با مسابقه سبک 'قطره' فرمان. آنها به معنای تفریحی سواران که می خواهم به حمله رعد اسا از طریق 30 مایل در آخر هفته به جای طراحی آگاهانه ساکنان شهرستان. البته شما می توانید سوار یک مسابقه دوچرخه الکترونیکی به کار می کنند. Gogoro اولین دوچرخه به معنای یک نوع متفاوت از دوچرخه سوار, هر چند — که از مشاهده آن در حمل محور طراحی قاب به عنوان یک دارایی به جای چرخش سر حیله.

Gogoro Eeyo 1s
Gogoro می داند که در آن e-bikes نخواهد بود برای همه.
نیک تابستان/Engadget

این Eeyo 1s دارای اشکالاتی است ، حفاظت حالت خسته کننده و برنامه های کنترل مبتنی بر طرح است ایده آل نیست در downpour. وگرنه من دوست داشتم من هم با Gogoro را کربن دوچرخه. این مسخره سرگرم کننده برای سوار (ارائه شده به شما اقامت زیر که با سرعت آستانه) سریع به شارژ و عملی برای هر کسی که زندگی در یک تخت و یا به طور منظم می خواهد برای بلند کردن دوچرخه خود را بر روی یک سخت بازپرسی کردن از ماشین یا دیوار ایستاده است. وجود دارد اتاق را برای بهبود اما Gogoro می تواند افتخار از اولین تلاش در این دوچرخه الکتریکی در فضا.

در این مقاله: gogoro برقی خودرو, EV, e-دوچرخه برقی, دوچرخه, دوچرخه برقی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن