Gmail در مورد شروع به تست تایید مانند آرم برای ایمیل

گوگل اعلام کرده است یک کشت از پیشرفت های امنیتی به رهبری برای G مجموعه خدمات از جمله برخی از ما در مورد شنیده ام مانند مدیریت تغییرات برای گوگل, دیدار, اما یکی از بزرگترین اطلاعیه ها همه چیز در مورد Gmail. سال گذشته گوگل اعلام کرد این پیوست با نام تجاری شاخص برای پیام شناسایی (BIMI) گروه (Verizon, رسانه, شرکت مادر, کالا, نیز بخشی از این گروه) که هل دادن یک ایمیل تنظیمات است که می افزاید: آرم و نام تجاری به تصدیق ایمیل.

در عمل به نظر می رسد بسیاری مانند تایید تمبر است که گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی, اما زمانی که شما آنها را ببینید آن را نمی خواهد یک آبی بررسی آن خواهد بود که آرم این شرکت با ارسال این ایمیل به عنوان بالا نشان داده شده با سی ان ان. ایمیل ها با استفاده از تصدیق موجود DMARC سیستم و پس از آن وجود دارد صدور گواهینامه است که شامل همراه آرم که امیدوارم به مردم اعتماد یک ایمیل آمد از شرکت یا شخص آن را مدعی نمایندگی.

گوگل گفت: آن را به پا زدن کردن یک خلبان این تکنولوژی در Gmail “در هفته های آینده” پس نمی شود شگفت زده هنگامی که شما این نوع از شاخص های popping تا در موجود آواتار جعبه.

در این مقاله: جیمیل bimi احراز هویت DMARC, ایمیل گوگل, G, مجموعه, تایید, خبر, سرگرمی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de