خرید رپورتاژ

PARIS, FRANCE - JUNE 04: In this photo illustration the Microsoft logo is seen on the screen of an iPhone in front of a computer screen showing a GitHub logo on June 04, 2018 in Paris, France. The American computer and micro-computing company Microsoft announced Monday the acquisition of the platform for computer developers GitHub for 7.5 billion dollars. Created in 2008, GitHub has become an essential tool for IT developers around the world. (Photo Illustration by Chesnot/Getty Images)
Chesnot/گتی ایماژ

GitHub ممکن است زندگی کمی ساده تر برای برنامه نویسان. مایکروسافت متعلق به خدمات است که ساخت آن از ویژگی های اصلی در دسترس برای همه به صورت رایگان از جمله تیم های. شرکت شما نمی خواهد که به پرداخت هزینه اشتراک فقط برای مدیریت تمام کد خود را در یک مکان خصوصی از جمله مخازن برای کاربران نامحدود. افراد یک استراحت بیش از حد با نامحدود همکاران در دسترس بدون هیچ هزینه.

جدید GitHub رایگان ردیف می آید در کنار معاملات بهتر اگر شما نیاز به پرداخت. هر دو GitHub نرم افزار و GitHub تیم در حال حاضر هزینه 4 دلار در هر ماه برای هر کاربر (از $9). نرم افزار در حال حاضر ارائه می دهد 2GB برای ذخیره سازی بسته بندی و 10GB برای انتقال داده در حالی که تیم در حال غرق حداقل صندلی مورد نیاز و 3000 اقدامات دقیقه در هر ماه به صورت خصوصی مخازن پس از مه 14.

شرکت نمی خجالتی در مورد آن استدلال: آن را می خواهد “هر توسعه دهنده بر روی زمین” به آن دسترسی داشته باشید. GitHub و مایکروسافت امیدوار به رفتن برای تبدیل شدن به منبع برای نویسان و این بدان معناست که فریبنده مردم بودند که در غیر این صورت قرار داده و با هزینه های. نه این که مردم لزوما شکایت به خصوص در طول یک بیماری همه گیر — این می تواند کمک به برنامه نویسان کار از خانه و یا آزمایش با برنامه نویسی در فراغت خود ساعت.

در این مقاله: GitHub, مایکروسافت, نویسی, کد, کد نویسی, توسعه, نرم افزار, اینترنت, خدمات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو