GitHub انجام شده است واریز آن کدهای منبع باز در قطب شمال

GitHub

GitHub

در سال گذشته GitHub نشان داد طرح خود را برای ذخیره تمام از آن نرم افزار منبع باز در قطب شمال طاق به عنوان بخشی از آن در بایگانی برنامه. در حال حاضر کد-میزبانی وب پلت فرم انجام می شود مطمئن شوید که نسل های آینده می تواند به آنها دسترسی داشته باشید حتی اگر تمدن فرو می ریزد و در 1000 سال آینده. در یک پست وبلاگ تجلیل از انجام موفقیت GitHub مدیر استراتژیک برنامه های جولیا Metcalf نشان داده است که این سرویس کد مجموعه سپرده شد به طاق در جولای 8th, 2020 پس از تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

GitHub را بایگانی شریک Piql نوشت 21TB از مخزن داده ها بر روی 186 قرقره از piqlFilm — دیجیتال نور آرشیوی فیلم است که می تواند به عنوان خوانده شده توسط یک کامپیوتر یا یک انسان با شیشه های ذره. شما می دانید, در مورد بشریت رنج می برد از قدرت های جهانی قطع برق. این سرویس در ابتدا امیدوار بودند که باید انجام شود با این کار در فوریه, اما آن را تا به حال به صبر کنید تا زمانی که آن را ممکن است برای Piql تیم برای سفر به نروژ مجمعالجزایر سوالبارد که تنها به تازگی دوباره باز مرزهای خود. آن را نیز تا به حال به رها کردن برنامه های خود را برای ارسال آن را به قطب شمال.

این مجموعه در حال حاضر نشسته در داخل یک محفظه درون یک decommissioned معدن زغال سنگ در زیر صدها متر از پرمافراست. به رسمیت شناختن هر کسی که کمک به این نرم افزار ذخیره شده در طاق گیتهاب است همچنین نورد از نشان های خاص است که نمایش داده میشود در مهمترین بخش از یک توسعه دهنده مشخصات. معلق در هوا بیش از این نشان می دهد که پروژه های آنها کمک کرده است که در نهایت بخشی از قطب شمال طاق.

در این مقاله: GitHub گیتهاب بایگانی برنامه GitHub قطب شمال کد طاق اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>