مدیر کل دیو Gettleman است که آماده و مایل به بخشی با شماره 4 انتخاب کنید اگر یک تیم مشتاق است برای مبادله با New York Giants.

“ما در حال نشستن وجود دارد با چهارم انتخاب از پیش نویس. آن را به اتفاق می افتد خیلی زود” Gettleman گفت. “من قصد دارم به تماس ها و هر کسی که می خواهد به حرکت به بالا من قصد دارم برای گفتن, ‘گوش دادن ما زمان زیادی ندارد. ما نمی توانیم گول زدن در اطراف. من می خواهم برای به دست آوردن پارامترهای یک معامله در محل قبل از ما در ساعت است.’ که خواهد بود که بهترین چیز است.”

Gettleman ساخته شده نظر جمعه, طولانی نیست پس از Detroit Lions مدیر کل باب کوین گفت: در یک کنفرانس ویدئویی که او را به گوش دادن به پیشنهادات برای شماره 3 به طور کلی انتخاب کنید.

دو نفر از بازیکنان در NFL draft-بر اساس زمینه در سطح رسانه ها را رتبه بندی — در حال ایالتی اوهایو پایان دفاعی تعقیب جوان و LSU کارفرمایی جو نقب زدن. آنها انتظار می رود به خارج از هیئت مدیره با دو انتخاب.

Gettleman است که تصور می شود با تمرکز بر linemen توهین آمیز است و می تواند اسلاید پایین چند لکه و هنوز انتخاب خود را از مسدود کننده.

“این چیزی است که من را بسیار جدی سرگرمی” Gettleman روز جمعه گفت.

–زمینه در سطح رسانه ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو