1 / 3

غول را OT اندرو توماس با شماره 4 به طور کلی انتخاب کنید

فایل – در این Nov. 30, 2019, فایل, عکس, آلاباما, offensive lineman Jedrick بخواهد جونیور (74) مجموعه تا به بلوک در برابر Auburn دفاعی lineman بزرگ کت برایانت (1) در طول نیمه اول یک NCAA college football بازی در Auburn علا. وصیتنامه است به احتمال زیاد در دور اول انتخاب در پیش نویس NFL دوشنبه, مارس 23 سال 2020 است. (AP Photo/Vasha شکار فایل)

به New York Giants اضافه پتو امنیت برای خود دو اخیر میدارد دور اول با در نظر گرفتن حالت تهاجمی مقابله با اندرو توماس گرجستان با چهارم انتخاب در پیش نویس NFL.

توماس آغاز 41 بازی برای Bulldogs در سه فصل گذشته 26 در مقابله با چپ. 6-پا-5, 320-کوبنده در نظر گرفته شد کامل ترین مقابله در پیش نویس اما برخی از کارشناسان احساس دیگران رو بزرگتر صعودی.

خود انتخاب می دهد مدیر کل دیو Gettleman یکی از مورد علاقه خود را “گراز mollies” و هالک که می تواند باز کردن سوراخ برای در حال اجرا پشت Saquon Barkley و حفظ کارفرمایی دانیل جونز در پای خود را.

“این یک چیز است که چوب را در مورد او اگر شما سازمان دیده بان بالا عبور rushers با شاید استثنا از یک زن و شوهر از آنها تا به حال در برابر او” مربی جدید جو قاضی گفت. “سازمان دیده بان خود را کم. او در برابر بچه ها شما در حال رفتن برای دیدن پیش نویس در چند روز آینده. او یک معامله از یک شغل. او نقش بزرگ در بازی های بزرگ.”

عمده سوال برای غول خواهد بود که آیا آنها با استفاده از توماس در سمت راست یا سمت چپ. Nate لحیم بازی های برگزار شده است در سمت چپ مقابله با دو سال گذشته و به سمت راست باز است پس از مایک Remmers امضا شده با کانزاس سیتی است.

قاضی گفت: اردوگاه های آموزشی در حال رفتن به تعیین این که چه کسی بازی می کند که در آن بر روی یک خط است که تلاش فصل گذشته.

انتخاب تعجب بود و در برخی از راه. تریستان Wirfs آیوا و Jedrick بخواهد آلاباما احساس شد که بیشتر upsides.

“ما زمان زیادی را صرف در این است و ما می خواهیم برای حل این مشکل به عنوان یک خط یک بار و برای همه” Gettleman گفت. “اندرو قطعا جهنم از شجره به عنوان یک استارت در کنفرانس جنوب شرقی. او بازی کرده است در برابر برخی از کیفیت واقعی دفاعی به پایان می رسد در طول کالج حرفه ای و بزرگ-زمان توپ در مقابل بسیاری از مردم است.”

غول هم Clemson linebacker و بازیساز اشعیا سیمونز در رادار خود. او یک ورزشکار مدافع که انتقال از ایمنی در سال 2017 به یک شروع linebacker موقعیت در سال 2018 شد و در نهایت نام Butkus برنده جایزه به عنوان برتر کشور linebacker.

نیویورک ساخته شده از پلی آف یک بار (2016) پس از پیروزی در سوپر باول در فوریه 2012.

این علامت سوم پیش نویس غول داشته اند بالا-6 انتخاب کنید. دو سال پیش آنها در زمان Barkley با کلی دوم انتخاب و در سال گذشته آنها برداشت جونز با ششم انتخاب خود را به عنوان کارفرمایی از آینده است.

Eli Manning بازنشسته پس از فصل گذشته.

غول را نه بیشتر میدارد در پیش نویس با بیشتر بودن چهارم انتخاب در هر دور. آنها را در چهار دور نهایی از جمله آخرین انتخاب به طور کلی در شماره 255.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت