غول تنبل قرون وسطی رقص و بیش از حد بسیاری از کابل: بهترین Gizmodo داستان این هفته


Clockwise from top left: Sam Rutherford (Gizmodo); Martin Tomasz (Courtesy of La Brea Tar Pits); Angelica Alzona (Gizmodo); Getty Images.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: سام رادرفورد (Gizmodo); Martin Tomasz (حسن نیت ارائه میدهد از La Brea Tar Pits); گلپر Alzona (Gizmodo); گتی ایماژ.

تبریک در ساخت آن از طریق یک هفته دیگر—به خصوص در حال حاضر که هر هفته احساس می کند در حدود 2 میلیارد سال باشد. 2019 نیز ممکن است به یک اسطوره در این نقطه است. اوه صحبت از از دست دادن تمام حس زمان یکشنبه آینده است, روز مادر فقط اطلاعات شما. بنابراین از این نظر رسمی خود را آژیر هشدار دهنده برای هر هدیه گرفتن است که شما ممکن است در پشت رایتر قرار داده. Wee-وو, wee-خواستگاری!

تبلیغات

این هفته Gizmodo مردمی کردیم و از برخی از وبلاگ ها با کیفیت در متزلزل آینده سینما پس از این همه گیر رمز و راز در پشت یک گور جمعی حاوی نزدیک به دو دوجین عظیم کاهلی اسکلتو چرا ما به نوبه خود لذتبخش خوفناک هر زمان که آن را احساس می کند مانند جهان اطراف ما در آتش است. ما نیز تحت پوشش چگونه رابطه ما با زباله ممکن است هرگز همان خواهد بود پس از این رمان coronavirus شیوع چگونه ما قرون وسطی اجداد سعی کردم به رقص طاعون دورکه Star Trek: Voyager قسمت نگه دارید و وضعیت لایه و عجیب و غریب این پرنده هیبریدی که به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان هیجان زده است.

شما می توانید تمام این داستان ها و بیشتر در زیر:

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>