‘شبح در پوسته’ (خوب) می رسد در 4K در سپتامبر 8th

فقط در زمان برای آن 25th anniversary, Ghost in the Shell گرفتن 4K Ultra HD rerelease. در سپتامبر 8th, شما قادر خواهید بود برای خرید Mamoru Oshii را برجسته فیلم مجموعه ای زیبا است که به شما اجازه تماشای 1995 ویژگی سراسر فرمت های مختلف.

Lionsgate است remastered هر دو اصلی ژاپنی و انگلیسی آهنگ های صوتی دالبی Atmos. نیز وجود دارد پشتیبانی از Dolby Vision HDR. موجود در نسخه است که یک کپی دیجیتال از فیلم. برای اندازه گیری خوب, شما همچنین می توانید فیلم های Blu-ray. ویژگی های خاص شامل جدید صوتی تفسیر از زبان نویسنده مریم Claypool و Richard Epcar که صدای بتو در دوبله. بهترین خرید را فروش منحصر به فرد نسخه steelbook از انتشار است که ویژگی های هنر هنرمند اورلاندو Arocena.

بیش از صرفا یک انیمیشن کلاسیک, Ghost in the Shell فرهنگی است touchpoint. نه تنها آن را تخم ریزی چندین عواقب شاخه و نه زندگی می کنند بسیار خوب عمل بازسازی, اما آن را نیز الهام گرفته از Wachowskis زمانی که آنها رفت و به ایجاد ماتریس. آن آمد و در زمانی که اینترنت تنها با شروع به تغییر هر جنبه از دنیای ما و این سوال که هنوز هم طنین انداز امروز.

کل مجموعه شما را به مجموعه ای $23 (آن را در حال حاضر ذکر شده است در $19.29 در آمازون در حالی که steelbook 19.99 دلار + $3.99 حمل و نقل در بهترین خرید) متوسط مجموع خود یک شاهکار اگر شما از ما بخواهید.

خرید Ghost in the Shell 4K در آمازون – $19.29

خرید Ghost in the Shell 4K Steelbook در بهترین خرید – $19.99

در این مقاله: هنر, av, 4K Ultra HD فرهنگ Dolby Atmos Dolby Vision, انیمیشن Ghost in the Shell, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>