دو 10-inch اکو نمایش نشان می دهد برای قیمت یک

Amazon Echo Show (2018)
نیکول لی/Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

بهترین خرید است که ساخت آن را راحت تر از معمول به ساز و برگ خود را با خود به خانه هوشمند نمایش می دهد. آن را در حال اجرا یک فروش در آمازون نسل دوم و 10 اینچ اکو نشان می دهد که ارائه می دهد دو واحد برای قیمت یک یا $230. این می تواند به شما یک راه آسان برای چت تصویری با خانواده دور یک راهنمای دستور العمل در آشپزخانه و یا یک بالین فیلم بیننده.

خرید آمازون اکو نشان می دهد (2 بسته) در بهترین خرید – $230

کیفیت صفحه نمایش دوم-gen مدل صرفا متوسط اما صفحه نمایش بزرگ هنوز هم باعث می شود آن را ایده آل برای ابتلا به نشان می دهد و یا چک کردن اطلاعات از راه دور. و از همه مهمتر این اکو نشان می دهد شگفت انگیزی خوب کیفیت صدا — در برخی از راه ها این است که کیفیت اکو بلندگو که فقط اتفاق می افتد به یک صفحه نمایش. شما باید در الکسا اکوسیستم را به بسیاری از ویژگی های آن, اما وجود دارد بسیاری به مانند.

جلب عمدتا ذاتی به طراحی. 10-صفحه نمایش اینچ نیست ، شما ممکن است بهتر است با یک دستگاه مانند اکو نمایش 5 اگر شما تنها امید برای متصل alarm clock. آن را برای افرادی که انتظار می رود به تکیه به شدت در گوگل خدمات و لانه دستگاه. و اگر شما نگران در مورد یک دستگاه با یک دوربین این نخواهد بود برای شما. اگر این نیست معامله شکن هر چند این بزرگتر اکو نشان می دهد تا این کار است.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: آمازون, تجارت, engadgetdeals, thebuyersguide, اکو, نمایش, هوشمند, صفحه نمایش, هوشمند, بلندگو, Alexa, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>